gebe
  1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

Beni düşün

Konu, 'Çöplük' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm kösen hayirli olsun [​IMG]

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    düşünmem mii balımmm senii düşünürüm bennn...

4. billesma

billesma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :noel baba:

Beni düşün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir de  Beni Düşün..

Bir de Beni Düşün..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ferdi Tayfur -  beni düşün

Ferdi Tayfur - beni düşün

bir gun yalniz kalirsan o gunlere dalarsan bir mutluluk ararsan beni dusun mutlu ol elimde yirtik resmin dilimde senin ismin bitmedi bende sevgin beni dusun mutlu ol en umitsiz aninda olmasam da yaninda doktugun goz yasinda beni dusun mutlu ol neler cektim bilirsin nasil sevdim bilirsin iste eserim dersin beni dusun mutlu ol
  3. Bende KaLsın DüşLerin

Bende KaLsın DüşLerin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. ...bende kalsın düşlerin...

...bende kalsın düşlerin...

Frekansını kaybetmiş bir radyonun cızırtısında Beraber ve solo yalanlara gizlenmişti Yalnızlığın karantinasındaki ayrılık şarkısı Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 700x362 px Ve Boyutu 97KB. Ki, bilirim içi boş çıkacak, kabuğu soyulmamış hayallerin Çünkü hiçbir kelime avcısı Şair tarif edemiyordu güzelliğini Ve...

Sayfayı Paylaş