gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Beni Gönderme

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Beni Gönderme

Cok güzel.
    Paylasim icin tsk ederim

3. Heaven

Heaven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Beni Gönderme

paylaşm içn teşekkrler =)

Beni Gönderme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hizli Dosya Gönderme

Hizli Dosya Gönderme

hızlı dosya gönderme facebook tan dosya gönderme facebook facebookta faceden boyutu yüksek olan dosyalarımızı (resim*video*mp3 vb.) arkadaşlarımızla paylasmak isteriz Ama aktarım hızı biraz yavastır... bunu hızlandırmak için Başlat > Calıstır > ping hem siz hemde dosyayı alan kişi yaparsa aktarım hızı eskiye oranla dahada artacaktır (aralıklı zaman dilimlerinde 3-4 defa yapmanızı...
  2. Elif gönderme yaptı

Elif gönderme yaptı

kanal D nin sevilen dizisi Küçük Kadınlar'ın küçük annesi Elif sevgili için din değiştirenler için kendi adına neler söyledi..... ‘AŞKIM İÇİN DİN DEĞİŞTİRMEM’ EKİN TÜRKMEN, ELELE'YE ÖZEL HAYATINA DAİR İLGİNÇ AÇIKLAMALARDA BULUNDU Kanal D’de yayınlanan “Küçük Kadınlar” dizisinin büyük ablası Ekin Türkmen, Elele dergisine özel hayatına dair ilginç açıklamalarda bulundu: - Aşık olduğumda...
  3. Avşar kızına gönderme yaptı

Avşar kızına gönderme yaptı

ilişkileri evlilikleri biteli uzun süre olmasına rağmen hala bu konu ile ilgili polemikler devam etti işte Hülya Avşar'a eski eşi öyle bir gönderme yaptı ki....... HÜLYA SAĞOLSUN! FİLİZ AKIN'IN PROGRAMINA KONUK OLAN HÜLYA AVŞAR'IN, 'KAYA BEY'DEN BOŞANMAK BENİM KARARIMDI, ASLINDA ONUN NİYETİ YOKTU. YANİ HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜYDÜ' SÖZLERİ KAYA ÇİLİNGİROĞLU'NU KIZDIRDI. Çilingiroğlu, eski eşinin...
  4. Nilay dorsa sarışınlara gönderme yaptı!!

Nilay dorsa sarışınlara gönderme yaptı!!

Ben bu sarışın esmer kumral tartışmasını anlamadım gitti birşeyi iyi yapıyorsan kimseye gönderme yapmıcaksın bence kendi yolunda ilerliceksin! Sarışınlara gönderme yaptı! Nilay Dorsa önceki gün Kemal Başbuğ yönetiminde çektiği söz ve müziği Erem Yıldız’a ait ikinci klibi ‘Harbi kız’ için kılıktan kılığa girdi. Stüdyoya podyum kurduran Dorsa ‘Mitra’ imzalı kostümleriyle adeta bir...
  5. Nilüfer'den Kayahan'a Gönderme!

Nilüfer'den Kayahan'a Gönderme!

Bu sayfa; Nilüfer'den Kayahan'a Gönderme haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk Hafif Müziğinin güçlü sesi Nilüfer geçtiğimiz günlerde Günay'da bir program yaptı. Bir ay önce yeni albümünü çıkartan Nilüfer, sahneden Kayahana'a da gönderme yaparak; "Kayahan'ın şarkılarını para versen söylemem!" dedi. İşte detaylar... Bir ay aradan sonra ikinci kez Günay...

Sayfayı Paylaş