gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Beni Güzel Hatırla

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

cemal süreyya beni güzel hatırla beni güzel hatırla cemal süreya süreya bunlar son satırlar farzet ki bir rüyaydım esip geçtim hayatından sözleri
    Beni güzel hatırla bunlar son satırlar Farzetki bir rüzgardım esip geçtim hayatından
    Yada bir yağmur,sel oldum sokağında
    Sonra toprak çekti suyu...
    Kaybolup gittim belkide bir rüyaydım senin için
    Uyandın ve ben bittim
    Beni güzel hatırla...
    Çünkü sevdim seni ben,herşeyini
    Sana sırdaş oldum,dost oldum koynumda ağladın...
    Yüzüne vurnadım hiç bir eksikliğini,beni üzdün kınamadım
    Alışktım vefasızlığa,el oldun aldırmadım.
    Beni güzel hatırla...
    Dizlerimde uyuduğunu düşün
    Saçını okşadığımı,üşüyen ellerini ısıttığımı.
    Mutlu olduun anları getir gözünün önüne
    Alnından öptüğüm dakikaları...
    Birazdan kapını çalan kişi olabileceğimi düşün.
    Şaşırtmayı severim biliyorsun.
    Buda sana son sürprizim olsun
    Şimdi seninle yaşanan günleri ateşe veriyorum
    Beni güzel hatırla...
    =GİDİYORUM=
    Cemal Süreyya

Beni Güzel Hatırla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Hatırla Beni Şarkılarda

Mustafa Sandal - Hatırla Beni Şarkılarda

Kimsenin hakkı kimsede kalmaz Sana hakkımı helal etmiyorum Kırdın incittin tertemiz kalbimi Asla düzelmez asla düzelmez Hatırla beni şarkılarda Başın dönerse bu dünyada Sözüm geçmese de rüyada Uyutmayacağım seni bu gece Anılar benimle yaşıyor Sanki biribirinden kopuyor Sevenler bana Hesap soruyor sanki __________________
  2. Nazan Öncel - Beni Hatırla

Nazan Öncel - Beni Hatırla

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu Kendinden vazgeç Yastığına sarıl Korkular tut Dağılsın kalbin Öl hatta orda Lanetler yağdır Beni hatırla Her telefona sen çık Her kapıya sen koş Beni hatırla Sen bir yerlerde Ben bir şehirde Akşam olunca Beni hatırla Mektupları yak Şarkılara küs Hasretler giy Depremler olsun Üstüste sonra Kahrından öl Dağılsın kalbin Öl...
  3. Beni güzel hatırla GİDİYORUM.

Beni güzel hatırla GİDİYORUM.

Beni güzel hatırla bunlar son satırlar...Farzetki bir rüzgardım esip geçtim hayatından..yada bir yağmur,sel oldum sokağında sonra toprak çekti suyu... Kaybolup gittim belkide bir rüya idim senin için...Uyandın ve ben bittim...Beni güzel hatırla..Çünkü sevdim seni ben herşeyini...Sana sırdaş oldum,dost oldum koynumda ağladın..Yüzüne vurmadım hiçbir eksikliğini...Beni üzdün...
  4. Kendine bak ve beni hatırla...!

Kendine bak ve beni hatırla...!

fal bak kendine kendine fal bak mevlana ayna şiiri ve beni hatırla beni hatırla Kendine bak ve beni hatırla...! Bilemezsin, Sana verecek bir armağanı ne çok aradığımı. Hiçbirşey içime sinmedi. Altın madenine altın sunmanın ne anlamı var. Ya da okyanusa su. Düşündüğüm her şey Doğu'ya baharat götürmek gibiydi. Kalbimi ve ruhumu vermemin bir yararı yok, çünkü...
  5. Nazan öncel beni hatırla

Nazan öncel beni hatırla

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu Kendinden vazgeç Yastığına sarıl Korkular tut Dağılsın kalbin Öl hatta orda Lanetler yağdır Beni hatırla Her telefona sen çık Her kapıya sen koş Beni hatırla Sen bir yerlerde Ben bir şehirde Akşam olunca Beni hatırla Mektupları yak Şarkılara küs Hasretler giy Depremler olsun Üstüste sonra Kahrından öl Dağılsın kalbin Öl...

Sayfayı Paylaş