gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Beni kendine hayran bırakan mutfak tasarımı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Modern mutfak modeli Beyaz siyah mutfak modeli
    Bu mutfağa hayran kadım meleklerim. Gördüğüm şık mutfak modelleri arasında bence en güzeli. bu beyaz mutfak dekorasyonu gerçekten beni benden aldı başka yerlere götürdü.

silence bunu beğendi.
  2. silence

silence Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    cok hos ama temızlemesını de dusunmek lazım .:))

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    lake kolay temizleniyor ama:)

Beni kendine hayran bırakan mutfak tasarımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mükemmel Mutfak Tasarım Örnekleri

Mükemmel Mutfak Tasarım Örnekleri

Mobideko.Com sizler için Mükemmel mutfak tasarım örneklerini inceledi. Ayrıntılı modellere BURAYI TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.
  2. Tasarım yatak beni benden aldı

Tasarım yatak beni benden aldı

Tasarım yatak modelleri Yatak odası dekorasyonu Hayalimdeki yatağı şuan itibari ile bulmuş bulunmaktayım meleklerim. Hep bir cibinlik hevesim vardı zaten. Cibinlik modellerini az araştırmadım. Ama kısmet değilmiş olmadı. Bu yatakta hem cibinlik havası var hemde kendine has bir duruşu var. Tasarım yatak modelini ben çok ama çok beğendim.
  3. Tasarım MUtfak Bataryaları

Tasarım MUtfak Bataryaları

Eviye musluk modelleri Mutfak batarya modelleri Klasik ürünlerden sıkılsdınız ve farkllık arıyrsanız mutfak dekorasyonuna şıklık katacak bu eviye bataryası modellerini mutfağınızda kullanabilirsiniz. Farklı görünümleri ile dikkat çeken bu ürünler oldukça da kullanışlı.
  4. Çok şık mutfak tasarım modelleri

Çok şık mutfak tasarım modelleri

bu konu;mutfak mobilyaları hakkında,modern mutfak mobilya modelleri hakkında bilgiler vermektedir Mutfak bayanların günün en çok sattlerini geçirdiği bölümdür.Artık günümüze mutfak demek kadın demek değildir,bir çok erkekte mutfakta olmaktan ve sevdiklerine özenli yemekler sofralar hazırlamaktadır. Yemek pişirmek, yeni tarifler denemek, en sağlıklı diyet yemeklerini hazırlamak, en özel...
  5. 2014 Mutfak Tasarım Fikirleri (Scavolini)

2014 Mutfak Tasarım Fikirleri (Scavolini)

En Modern Mutfak Dekorasyon Fikirleri Modern Mutfak Modelleri 2014 Yeni Mutfak Dekorasyonları İtalyan mutfak tasarımcısı Scavolini'nin tasarlamış olduğu mutfak dekorasyonlarını gördünüz mü? Bu sene eşimle alacağımız ev için mutfak dekorasyonu araştırması yaparken karşılaştığımız bu model bizim en çok beğendiğimiz mutfak modeli olarak karşımıza çıktı. Bende görür görmez bayıldığım bu mutfak...

Sayfayı Paylaş