gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Beni Kimlere Değiştin

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Beni Kimlere Değiştin

canım çok güzel emeğine sağlık:)

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

çok güzelmiş canım emeğine sağlık

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

paylaşımın için teşekkürler canım

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Cok güzel sagol canim!

6. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Emeğine sağlık...:)

Beni Kimlere Değiştin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kim bilir benden sonra,

Kim bilir benden sonra,

hatam belki kalbi oyuncak sanmam aşkta salıncak gibi sallanmam o kadar cahilim ki hayalini bile kurmam imkansız sevginin sevgilim bugün bana aşk nedir diye sorsan tek anlamı geceler boyu ağlamam üstüm başım sevda içinde yakalandım bitap biçimde ellerimde "kadife kelepçe" veda değil mi bu? yolun sonu uçurumlar kolay değil ki bu dolunca gözlere yaşlar zaman gelince nafile...
  2. Beni kimlere degistin...

Beni kimlere degistin...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Beni kim mutlu edebilir ?

Beni kim mutlu edebilir ?

Beni kim mutlu edebilir diyorsan, size yön verecek bir analiz... EĞER SEN BİR KOÇSAN Aslan seni mutlu eder; Terazi'den çok şey öğrenebilirsin; Yengeç sana güven verir; Oğlak seni geliştirir ve ilerletir; EĞER SEN BİR BOĞAYSAN Başak'la uyumlu ve mutlu olursun; Akrep'den çok şey öğrenirsin; Aslan sana güven duygusu verir; Kova senin kariyerini etkiler ama artı veya eksi; EĞER SEN BİR...
  4. Facebookta kim beni silmiş

Facebookta kim beni silmiş

facebookta kim silmiş facebookta kişi silme facebookta silenleri görmek facede kim silmiş facede kim beni engellemiş facede kim beni silmiş Evet Melek'ler, Facebook sayfanızda kim sizi silmiş, merak mı ediyor sunuz? O halde buyrun öğrenin diyoruz. Çünkü biz bu yazımızda Facede kim beni silmiş merakınızı gideriyoruz. Burda ki bilgilerimiz doğrultusunda sizi silenleri görebileceksiniz...
  5. benim değişim günlüğüm

benim değişim günlüğüm

:argue::argue:merhaba melekler mekanı :) siteyi kurcaladım fakat pek anlamadım:( ben hayatıma yeni bir yön vermek istiyorum mesela spoara ve diyete baslıycam yarın hayatımı dahada düzene koymak istiyorum 70 kilo civarındayım ve 60 olmalıyım en az :hayal: spor ve diyet arkadaşı var mı

Sayfayı Paylaş