gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Beni Kurtarın Zor Durumdayım

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Beni Kurtarın Zor Durumdayım

yazık adama

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ayy evet ya yazık amaa............

4. *yabangülü*

*yabangülü* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yazık ya kurtarın şunu

Beni Kurtarın Zor Durumdayım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Kurtar Beni

Hande Yener - Kurtar Beni

Kurtar beni İçimdeki acı açılıyor Sen anlıyorsun Bazen çokta güçlü değilim Sen görüyorsun Günler var Kendimle mutlu değilim Güzelliğe inancımı sarsan Zamanlar var Biliyorum sen yabancı değilsin Duramazsam suyun yüzünde birgün Uzat ellerini içine çek beni Nefes gibi kurtar beni Kalbimdeki kapı kapanıyor Affediyorsun Dünya birbirini kırıyor Sen seviyorsun
  2. Tuğba Ekinci canını zor kurtardı

Tuğba Ekinci canını zor kurtardı

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, dün gece Kuum otel’deki Ajda Pekkan konserinde yaşanan hadise hakkında bilgi verdi. Ekinci yaşanan olayların kendisiyle alakasının olmadığını belirterek Fatma Fatoş Güner adlı bayanın sahneyi göremediği bahanesiyle saçından çektiğini ve olayların büyüdüğünü söyledi. Kendisine sataşan bayanın geçmişte de bu tip hareketleri olduğunu söyleyen Tuğba Ekinci, Güner'in...
  3. şevket yine zor durumda

şevket yine zor durumda

Yaprak Dökümü dizisinde başı bir türlü beladan kurtulmayan Şevket karekterini canlandıran Caner Kurtaran gerçek hayatında da zor günler geçiriyor. İsmi önce uyuşturucu haberleriyle gündemde olan Kurtaran, uzun zamandır tedavi görüyordu. Önceki gün de uyuşturucu suçundan hakkında üçüncü kez dava açılan ünlü oyuncu bir türlü hayatını düzene sokamıyordu. Dizinin yıldızlarından biri olan...
  4. cok zor durumdayım

cok zor durumdayım

seni çöpe atacagım poşete yazık :D
  5. zor durumdayım

zor durumdayım

ben şu an ikizler burcu bi kızla sevgili oldum bu kızı çocukluktan biraz tanırım onu facede gördüm ve ekledim sonra baya konuştuk çok iyi anlaşıyorduk bende boğa burcuyum beni sevimli bulduğunu söylerdi farklı olduğumu falan filan sonra çıkma teklifinde bulundum kabul etti ayrı şehirlerdeyiz ama telefonda görüşüyoruz fakat nedense eskisi kadar sıcak davranmıyor ve birazda zıt ve ters cevaplar...

Sayfayı Paylaş