gebe
  1. ikra1

ikra1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

beni lütfen bilgilendirinn :( :(

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ikra1 tarafından paylaşıldı.

bundan tam 6 ay once istemedıgım bı kurtajım oldu ve sonrasında bebek ıstedık esımle kurtajım subat 29 da oldugu ıcın adet gunlerımde o gunden berı 6 aydır bozulmaksızın 29 unda oluyor.doktorada gıttım hersey cok yolunda dedı rahımımde herhangıbır sıkıntıda yok.suan ayın 27 sı ve bundan ıkı uc gun once ıkı damla kan geldı acık renk yerlesme kanamasımı dedım acaba goguslerım cok fazla dolgun ve hassas bugun bı kalktım adet olur gıbı kan geldı belkıde adet oldum bılmıyorum ama daha 2 gun var.bu üstüne görme nasıl bişey anlatabılırmısınız yada yorumlayabılırmısınız benım durumumu :( :( :18:

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgil ikra, böyle bir durum hiç yaşamadığım için sana doktora gitmeni tavsiye etmekten başka birşey yapamayacağım. Sonuçta herşey olabilir. Ancak doktora gitmeden evvel aşağıda ki linkleri incelemeni tavsiye edebilirim sana. Çok geçmiş olsun, inşaallah iyi haberlerle gelirsin.
    http://www.meleklermekani.com/gebelik/72783-hamilelikte-ustune-goren-hanimlar-buraya.html

http://www.meleklermekani.com/gebel...yini-yasayan-var-mi-acill-cvp-bekliyorum.html

Üstüne görme nedir nasıl anlaşılır

3. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    iyi ki bu konu açıldı benim de adretim 23 temmuzdu. Bu ay 25'nde oldum ama 2 gün sadece leke geldi çk az. Ancak bugün oldum yani ama eskisinden daha az yine de acaba bende mi üstüne gördüm kızlar?

4. ikra1

ikra1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte bılemıyorum bende hıc etrafımda o tarz bı gebelk gecırende yok.bıde cok duzenlı adetım aylardır yanı sımdı 2 gun erken olmus oldu ve adetımden 3 gun oncede sadece ıkı damla acık renk kan geldı bu degısıklıkler bı belırtımı onu anlayamadım

5. Defne-Keskin

Defne-Keskin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tam adet olup gebe kalanlar da var,düsük olasilikla.ÜStüne görme acik renkli ve daha az kan olur bir iki gün pembe akinti tarzinda gibi...sonra gecer hamis olursunuz kizlar....acil bebekler hepinize :)

ceylinn bunu beğendi.
  6. Gülcanlı

Gülcanlı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm bende bebek istiyorum inş Rabbim nasip eder

beni lütfen bilgilendirinn :( :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen biri beni duysun

lütfen biri beni duysun

üye resmimi daha halen koyamadım hata oluştu diye yazı çıkıyor
  2. lütfen beni şımartınnn

lütfen beni şımartınnn

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. arkadaşlar lütfen beni biraz yağlayın :(

arkadaşlar lütfen beni biraz yağlayın :(

kızlar işten evden sevgilimden hayattan herseyden sıkıldım durmadan sebepsiz aglıyorum.. sinir küpüyüm hersey gozume batıyo morale ihtiyacım var...
  4. lütfen ekleyin beni:((

lütfen ekleyin beni:((

arkşlr yeniyim arkdşlk isteği gönderin bana şimdiden tşklr

Sayfayı Paylaş