beni ne kadar seviyorsun sorusuna cevaplarınızı alalım

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
beni ne kadar seviyorsun sorusuna cevaplarınızı alalım
beni ne kadar seviyorsun sorusuna en güzel cevap beni ne kadar çok seviyorsun sorusuna cevap sen

Siz eşinize ,sevgilinize beni ne kadar seviyorsun dediğinizde ne gibi cevaplar alıyorsunuz?

Ben başlıyorum:)

Beni ne kadar seviyorsuun..?
Cevap
- Sen beni ne kadar seviyorsun...?hahaha

Belki de tahammül edemeyeceğin kadar çooooooooooook seviyorum :)

valla şuan bi sevgilim yok,olduğunda da sormuyodum beni nekadar seviyosun diye hahaha
seven sever valla,kendisi eşşek değilse zaten söler sevip sevmediğini hahaha ama evli olsam heralde hergün sorardım :D:D:D

hergün sorda adamı bezdir delü kız seni hahahahaha valla ben heç sornmam beni sewiomusun deyi bakmam yetio adam direk yerim deyo hahahahaahahah sapukmu ney gı hahahahahahah beni sewdiğini de boyunasöleyip molotonlaştırmasını istemiorum özel olmalı olakadki özletmeli o cümleyi bana bende ona hahahahahahaha

hergün sorda adamı bezdir delü kız seni hahahahaha valla ben heç sornmam beni sewiomusun deyi bakmam yetio adam direk yerim deyo hahahahaahahah sapukmu ney gı hahahahahahah beni sewdiğini de boyunasöleyip molotonlaştırmasını istemiorum özel olmalı olakadki özletmeli o cümleyi bana bende ona hahahahahahaha
bakınca söyler tabi
bakmadan söylemesi gerek hahaha

benim kendisine beni ne kadar seviyorsun diye sorduğum bir sevgilim olmadı

ayy ne kadar acıklı yazmışım.

bekarlık çok güzel şey,gerçi bir sevgili olmadığı için karşılaştırma yapamayacağım ama özgürlük süper.sevgilim olsa ona bu soruyu sorar mıydım bilmiyorum.ama olsaydı şayet iyi geçinemeyeceğimize eminim.:n028:

ay ne delüsünüz ya orkide ve pelinnnnn:D:D:D
pelinim gı seven insna sölemez mi sevdiğini,söyler yav,eşek değilse hahaha:D
yav şaka bi yana bunlar boş şeyler,bak orkişe söylemiyom bakışım yetiyo diyo hahaha allah öle seven bi koca nasip etsin inşşşşşşşşşşşşş :D:D:D

Geri