gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Beni Orada Arama

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

[​IMG] I'M NOT THERE

Tür : Dram / Müzikal / Biyografi

Yönetmen : Todd Haynes

Senaryo : Todd Haynes , Oren Moverman

Görüntü Yönetmeni : Edward Lachman

Yapım : 2007, ABD / Almanya

Süre : 135 dk.

Oyuncular:

Cate Blanchett (Jude Quinn) , Ben Whishaw (Arthur Rimbaud) , Christian Bale (Jack Rollins) , Richard Gere (Billy the Kid) , Marcus Carl Franklin (Woody Guthrie) , Heath Ledger (Robbie Clark) , Kris Kristofferson (Anlatıcı) , Don Francks (Hobo Joe) , Roc LaFortune (Hobo Moe) , Larry Day (Devlet Ajanı) , Paul Cagelet (Carny) , Pierre-Alexandre Fortin (Gorgeous George) , Richie Havens (Yaşlı Adam Arvin) , Tyrone Benskin (Bay Arvin) , Kim Roberts (Bayan Avrin)

Konu:

Rock müzik ilâhı şarkıcı ve söz yazarı Dylan’ın hayatının yedi farklı dönemi, aralarında kadın oyuncuların da yer aldığı altı kişilik bir oyuncu kadrosu tarafından canlandırılıyor.

Beni Orada Arama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bende aranızdayım...

bende aranızdayım...

slm arkadaslar ben seda lakabımsa sarilale:) ıskenderundan katılmaktayım aranıza ınternette 80li yıllarla ılgılı resımlere falan bakıyodumki ilgimi cekti melekler ve aranıza katıldım :)
  2. aranıza bende katılabilir miyim ???

aranıza bende katılabilir miyim ???

bende geleli fazla olmadı ama oldu işte biraz adım gamze beni gamselim diye bulabilirsiniz hepinize merhabalar ::))))
  3. Artık Bende Aranızdayım (=

Artık Bende Aranızdayım (=

Selam melekler... Adım serap adanalıyım ve nişanlıyım bunu söylemekten hep mutlu olmuşumdur :D. Buraya bayıldım ,umarım sizin için ve benim için iyi forumlar olurr ...:grouphug:
  4. bende aranızdayım

bende aranızdayım

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım umarım burda güzel arkadaşlıklar elde ederim...
  5. Bende aranıza hoşgeldim :)

Bende aranıza hoşgeldim :)

Yeni üyeyim artık bende bu forumdayım herkese selam olsunnnn :cheer2:

Sayfayı Paylaş