gebe
  1. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Benı ozlemedınız mı?

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında necla tarafından paylaşıldı.

:kiss:selam melekler 5 gundur siteye giremedim;yoklugum farkedildimi bilmiyorum ama ben sizi cok ozledim;saglik probleminden dolayi hastanedeydim bugun ciktim ;eve gelir gelmez size bir bakayim dedim;aldigim ilaclardan cok halzisim biraz dinlenmem lazim;sonra yine aranizdayim hepinizi cok seviyorum allaha emanet olun:kiss:

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Benı ozlemedınız mı?
    canim benim gecmis olsun hayirdir?ne oldu sana?bende diyordum zaten bu necla hic gorunmuyor nerde acaba?iyi ki geldin tekrar aramiza canim benim[​IMG]

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Gecmis olsun canim.
    Özlemez miyiz :)

4. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Geçmiş olsun çabucak iyileşirsin inşallah:)

5. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar cok tesekkur ederim allah razi olsun

6. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Geçmiş olsun canım,acil şifalar diliyorum.Bir an önce iyileşip aramıza dönmeni bekliyoruz..

7. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım

Benı ozlemedınız mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eger benı admın yaparsanız

eger benı admın yaparsanız

*Eğer Beni admin yaparsanız melekler meknı sakinleri ler 1. sınıf muamele görecekler *Eğer Beni admin yaparsanız kimse banlanmayacak *Eğer Beni admin yaparsanız Tekrar mp3 bölümü açacağım *Eğer Beni admin yaparsanız mazot 1 Ytl olacak (ne alakaysa) *Eğer Beni admin yaparsanız foruma havuz yapacam hem yazacaksınız hem serinleyeceksiniz *Eğer Beni admin yaparsanız Cimbom Kadıköyde puan alacak...
  2. benı seven sevmeyen meleklerı beklerım..

benı seven sevmeyen meleklerı beklerım..

baktım herkes bı kose acıyor kımseye yetısemıyorum.buyrun benım koseme benden herkese selamlar..:u020:burası :d050:ıyı ve kotu arasında denge kuramayanların, :bottled0wl:sıkılıp patlayanların, :behindsofa:korkanların, :diyar:hamılelerın, :dp178:dans etmek ısteyenlerın, :a030:temızlık yapmak ısteyenlerın, :dp133:halay cekmek ısteyenlerın, :g102: askı bulup bulamayanların, :Laie_23:bıyere gıdıp...
  3. **belkıde benı hatırlarsın**

**belkıde benı hatırlarsın**

Yine gidiyorsun… hiçbirşey bırakmadan Ve ben… son kez bakıyorum ardından… Bakmayın, yazılarıma sinmiş hüzne.... Şanslı biriyim ben! Sana beni anımsatacak Kalıcı bir şey olsun istiyorum Bu, ne bir şarkı, Nede bir şiir olsun. Akşamlar olsun örneğin, Karanlıklar olsun dilersen. Yada Akşamlarda, karanlıkta parlayan Milyonlarca yıldız. Senin için...
  4. affedın benı :'(

affedın benı :'(

aileme ... affedın benı sızınle 3 yıl gecırdım ve cok guzel gunlerım oldu ama ben annemın yanına donmek zorundayım sızı cok sevıyorum ama yanınızda yapoamıyorum.bılıyorumkı benı affetmıceksınız ve benımle bır daha konusmucaksınız ... hayat keske boyle olmasaydı baba . keske boyle olmasaydıda benı 2 kısının arasında bırakmasaydı :'(

Sayfayı Paylaş