gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Beni Polis Sanıyorlar

Konu, 'Arka Sokaklar' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

arka sokaklar, dizisi, zeynep başerler, ropörtaj, komise melek hakkında ropötajı burada bulabilirsiniz
    Çocukken bende öyle sanardım hatta ölen oyuncuyu başka dizide görünce aaaa yalancı ölmemiş numöara yapmış falan derdim :D

Meleklerim bakın haberi paylaşıyorum;

Arka Sokaklar'da oynayan Zeynep Beşerler, Cinemania'da konuştu...
    Ömür Gedik'in hazırlayıp sunduğu Cinemania’nın Cumartesi günkü konukları “Şov Bizınıs” filminin başrol oyuncuları Önder Açıkbaş ve Zeynep Beşerler'di. Toplam 40 bölümdür Arka Sokaklar'da "Melek Komiser" rolünü canlandıran Beşerler, sokağa çıktığında polis muamelesi gördüğünü söyledi. "Yolda araçla bir yere giderken polisler bana el sallıyor." diyen oyuncu, polisliğin çok zor bir meslek olduğunu anlattı. "Bu nedenle de Polisliği meslek olarak seçmek istemezdim." dedi.
    kaynak: kanalD

Beni Polis Sanıyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polis

Polis

Azrail Aleyhisselama ya da şiddet ve kedere; Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye delalet eder.Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi...
  2. Şimdi eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım

Şimdi eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım

hastayım sanıyor eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım şimdi eşim dostum beni şimdi Eveeeet bir dönemin inanılmaz güzel parçası arkadaşlarım hatta şimdi bile güzel bence, yani sanırsam galiba belki :D Bobiler.örg ardesinde geziniyordum aşağıdaki resmi buldum. Bu parçanın anlamını inanılmaz derecede anlatıyor. Bilginiz olsun :D Cahal kalmayın...
  3. Bende polistik over sendromu var sorum da var ?=

Bende polistik over sendromu var sorum da var ?=

Merhaba hanımlar bir konuda sizden bilgi ve yardım almam lazım. Bende polikistik over sendromu var yani ben im adetlerim inanılmaz düzensiz bu hususta bilgisi olan var mı ve bu durumda adeti düzelen varmı tşk ?
  4. beni zengin sanıyorlar

beni zengin sanıyorlar

ya arkadaşlar biz sınıfta parti yaptık ben börek yaptım işte bazılarıda kurabiye,sigara böreği,kek,falan yapıldı ben bu böreği yapmak iç.in zar sor uğraştım evde ne para vardı nede yufka gittim eşofman paramla aldım partiyi yaptık bitti eğlendik derken sınıf arkadaşımın birisi her ayda bir kere yapalım dedi ben ilkinde zar zor yaptım patatesi komşudan aldım,yufka desen eşofman parası fakirim...

Sayfayı Paylaş