gebe
  1. ebrulim

ebrulim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

beni sana terket...

Konu, 'Çöplük' kısmında ebrulim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

beni sana terket... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...bende sana yetecek ben kalmadı...

...bende sana yetecek ben kalmadı...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Beni Sana Terket

Beni Sana Terket

Yine girdim gecenin korku tüneline cesurca, korkarken binmeye alışıktır bu trenin vagon araları, yine kapımda karakış Ne zaman düşünsem seni, intihar çığlıkları gelir kulağıma şehrin arka sokaklarından. İçimde eriyen buzun tepkime ısısı gibisin Eridikçe ısıtır sonra yine donarsın Ve her donuşunda beni de yakarsın, Söyle bu gecelerimin gardiyanı olan masal perisi Sen ne kadar, kaç mevsim...
  3. Sevgilim beni terketti Yardım edin

Sevgilim beni terketti Yardım edin

Arkadaşlar sevgilim tarafından durduk yere hiçbir neden yokken terkedildim. Yüreğim yanıyor Belki aranızda beni anlayanlar vardır. Bu acıyı nasıl dindiririm . Yardım edin lütfen .

Sayfayı Paylaş