gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Beni sevdiğini biliyorsun-cecily von ziegesar

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

KİTAP ADI:BENİ SEVDİĞİNİ BİLİYORSUN
    YAZARI:CECİLY VON ZİEGESAR
    SAYFA:246
    ÇEVİREN:BİLGE TURAN
    YAYINEVİ: ARTEMİS

Kızlar! İşte karşınızda, New York şehri dostluklarına ışık tutan, "Dedikoducu Kız" ruhunu bütünüyle taşıyan, Beni Sevdiğini Biliyorsun! Yani küstahlık ve müstehcenlikten nasibini almış, eser miktarda ve müstehcenlikten nasibini almış, eser miktarda alkol, uyuşturucu ve seksle bezenmiş romantik bir trajedi!

New York'un Etiler'İ sayılabilecek Yukarı Doğu Yaka'da yaşayan bir grup zengin genç arasında olan biten acayipliklere dair hikâyeleri, bu çılgınm hayatı yaşamış bir 'abla'nın ağzından dinlemeye devam ediyoruz. Çoğu zaman komik ve eğlenceli, kimi zamansa bütünüyle insancıl ve son derece hisli bir roman bu!

Bizim sosyetik ekip yine zarif yemeklered eğleniyor, içki içiyor, fiyakalı mağazalardan alışveriş yapıyor fakat aynı zamanda üniversiteuyi de düşünüyor. Şöyle ki, prestijli üniversitelere kabul edilmek onlar için artık ölümüne bir yazardan başarılı nükteler ve huzurunuzda Beni Sevdiğini Biliyorsun...

Beni sevdiğini biliyorsun-cecily von ziegesar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dedikoducukız-cecily von ziegesar

dedikoducukız-cecily von ziegesar

gençlere hitap eden bir kitap...kitap okumak sıkıcı diyenlere tavsiye edebilirim eglenceli bir kitap zengin aile çocuklarını anlatıyor:) Ayrıca bu bir seridir birini okuyunca diğerlerinide okumanız gerekecek ki okumak isteyeceksiniz zaten:) KİTAP ADI: DEDİKODUCU KIZ YAZARI:Cecily Von Ziegesar SAYFA:222 ÇEVİREN:Zeynep Yeşiltuna TÜRÜ:ROMAN Kızlar müthiş bir seri başlıyor! New York,...
  2. istediğim sensin-cecily von ziegesar

istediğim sensin-cecily von ziegesar

DEDİKODUCU KIZ SERİSİNE DEVAM:) KİTAP ADI:istediğim sensin YAZARI:Cecily Von Ziegesar SAYFA:225 ÇEVİREN:Zeynep Yeşiltuna TÜRÜ:roman Ben ve arkadaşlarımın inanılmaz evlerde yaşadığımız seçkin özel okullarda okuduğumuz ve Manhattan 'ı parmağımızda oynattığımız New York Yukarı Doğu Yaka 'ya hoş geldiniz! Böylesine muhteşem olmak zor işmiş gibi görünebilir ama şöyle ifade etmeye...
  3. hiçbirşey bizi bir arada tutama-cecily von ziegesar

hiçbirşey bizi bir arada tutama-cecily von ziegesar

KİTAP ADI: hiçbirşey bizi bir arada tutamaz YAZARI:Cecily Von ZİEGESAR SAYFA:256 ÇEVİREN:ZEYNEP YEŞİLTUNA TÜRÜ:ROMAN/GENÇLİK AŞK Dedikoducu Kız’ın dünyasına -herkesin olağanüstü, her şeyin muhteşem olduğu, baktığınız her yerde kıskançlık ve ihanet göreceğiniz bir dünyaya- hoşgeldiniz! Yeni macerada haziran kapıda ve New York şehri, alevler içinde yanan aromalı mumlar gibi: Sıcak...
  4. Kimse daha iyisini yapamaz-cecily von ziegesar

Kimse daha iyisini yapamaz-cecily von ziegesar

GERCEKTEN SÜRÜKLEYİCİ BİR SERİ HEPSİNİ OKUYACAKSINIZ TAVSİYE EDERİM OKUYORUM SAHSEN KİTAP ADI:KİMSE DAHA İYİSİNİ YAPAMAZ YAZARI:CECİLY VON ZİEGESAR SAYFA:250 ÇEVİREN:ZEYNEP YEŞİLTUNA TÜRÜ:ROMAN YAYINEVİ:ARTEMİS Dedikoducu Kız'ın dünyasına -herkesin olağanüstü, her şeyin muhteşem olduğu, baktığınız her yerde kıskançlık ve ihanet göreceğiniz bir dünyaya- hoş geldiniz! 'Hani eğer bir...
  5. Seni sevdiğimi biliyorum sevgili

Seni sevdiğimi biliyorum sevgili

SENİ SEVDİĞİMİ BİLİYORUM SEVGİLİ Ağlamaktan yoruldu gözlerim. Ne olur mevsime düşen cemreler ve tomurcuklanıp çiçeğe dönüşen dallar adına gül artık... Sabahın erken saatleri ve dilimde gül deyişim... Burnumda gül kokusu. Gecelere sığmayan hüzünleri gündüzlerin potasında eriteceğim diye selamladım şafağı! Bu ilk sensiz baharım değil biliyorsun ve ikincisi olmakla da kalmayacak. Daha...

Sayfayı Paylaş