gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Beni sevenlere ve sevdiklerime....

Konu, 'Çöplük' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 17 Mayıs 2011
  2. günahsız

günahsız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben seni çok seviyorumm sucremmm hoşgeldinnn özlettin kendini...

suCre bunu beğendi.
  3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Saol canımm bende seni gocaman seviyorumm yeni gördümm yoksunn nerelerdesinn...

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    çok güzeldi emeğine sağlık canım :)

suCre bunu beğendi.
  5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ellerine sağlıkk canımm sucremm ben seniiiiiiiii çooooooooooooooooooooook seviyorum :kiss:

suCre bunu beğendi.
  6. y.caymazer

y.caymazer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    harika bir paylaşım cnm ..çok beğendim..

suCre bunu beğendi.
Beni sevenlere ve sevdiklerime.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur -  benim gibi sevenler

Ferdi Tayfur - benim gibi sevenler

Bir duamız vardı tanrıdan bizim Ayrılmasın diye birleşen allerimiz Hayaller kurardık gelecek için Hani ölümsüzdü yüce sevgimiz Her gecenin sabahında başımyine döner döner Getirmiyor seni bana Kısa kalıyor geceler geceler Bir benmiyim diye of baktımki etrafıma Hepsi doğuştan sarhoş benim gibi sevenler sevipsevilmeyenler Bakarsın kesilir sana gelen bu sesim Şunu bilki vefasız ismindir son...
  2. Engin Nürşani - Verin Benim Sevdiğimi

Engin Nürşani - Verin Benim Sevdiğimi

verin benim sevdiğimi notaları Flak Etmez HİÇ Kİmseyİ İkİ Sevenİn Vebalİ Vayyyyy Vayyyyy Verİn Benİm SevdİĞİmİ Sİzİn Olsun DÜnya Malİ(2) BaĞiriyom Duymuyolar ÇaĞiriyom Duymuyorlar Vayyyy(2) GÖnlÜm Bİ GÜzelİ Sevdİ Onu Bana Vermİyorlar Vayyyy Meftunİyem Bİrden Soldum YakvoŞ Olup Yakit Oldum Vayyyy Sankİ Poyraz Yelİ Oldun Esİyorsun Delİ Delİ Vayyyy(2) BaĞiriyom Duymuyorlar ÇaĞiriyom...
  3. Benim Olmayan Sevdiğime

Benim Olmayan Sevdiğime

Bir beni sevmek mi zor geldi sana; Sen ki? kaç yangından çıkmış yaralı bir yürek! ne acılar görmüş gözlerin kaç kere ağlamış sebepsiz kuytularda. Bir bana ağlamak mı zor geldi sana. İsyanlar ki ; yüreğinin kişiliği asi senin bir benim için mi karşı çıkamadın hayata. Korkmazdın hiç bir şeyden korkaklığı kendine yakıştırmazdın da bir beni sevmekten mi korktu yüreğin. Neydi beni sende...
  4. sevdiğim sen benim....

sevdiğim sen benim....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. onun beni sevdiğini nasıl anlarım?

onun beni sevdiğini nasıl anlarım?

kaçamak bakışlar ,yakınlaşmalar,beni tanımaya çalışıyor,arada küsmeleri ve kaprisler de var,şuan uzaktayız bi mesaj falan atmıyor ondan uzakta olduğum için bana tavır yapıyor?ben se onun aklının bi başkasında olduğunu düşünüyorum.benden önce hoşlandığı ve ona sırt çeviren bi kız..

Sayfayı Paylaş