gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Beni SevİYoRSun

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Beni seviyor musun? - Hayır şu anda gazete okuyorum! - Ne? Beni sevmiyor musun?
    - Ben öyle bir şey demedim!
    - Hayır, dedin!
    - Bak yine konuşma öğretiyorum diye kızacaksın…
    - Ne konuşması?
    - Sen şimdiki zaman kullanarak " Beni seviyor musun?" dedin…
    - Eeeeee, ne olmuş?
    - Şimdiki zaman demek o anda yapılan işle ilgili zamandır, ben gazete okurken seni nasıl seveyim?
    - Beni gazete okumadığın ya da gazeteni bitirdiğin zaman sevme ihtimalin var mı?
    - Sevmekten kastın ne?
    - Sen adamı çatlatırsın…
    - Çatlamak isteyene ben bir şey yapamam, sevmekten kastın ne onu söyle, birçok sevme şekli var…
    - Ne gibi?
    - Aşkla sevmek, sevgiyle sevmek, mecburen sevmek vs. vs.
    - Gazeteni bitirdikten sonra beni aşkla sevme ihtimalin var mı?
    - Nasıl aşkla?
    - Onun da mı çeşitleri var?
    - Tabii, sevgili aşkı, ilahi aşk, karşılıksız aşk…
    - Gazeteni okumayı bitirdiğinde beni sevgili aşkıyla sevme ihtimalin var mı?
    - Bırak bunları da bana su getir!
    - Nasıl su istiyorsun?
    - Basbayağı su…
    - Bizde bayağı su yok!
    - Canım saçmalama…
    - Ne saçmalaması, önce bir bardak mı, bir şişe mi, bir maşrapa mı su istiyorsun? Onu söyle…
    - Bana bir bardak su verir misin?
    - Nasıl bardak?
    - Ne demek nasıl bardak?
    - Olur mu canım? Kristal bardak var, adi cam bardak var, plastik bardak var.
    - Bana bir adi cam bardak su verir misin? Mahsus yapıyorsun değil mi?
    - Niye mahsus yapayım?
    - Deminkinin intikamı bu galiba…
    - Demin ne oldu?
    - "Beni seviyor musun ?"diye sormuştun ya…
    - ne zaman?
    - Demin…
    - Demin ne demek? Kaç zaman önce anlamına geliyor?
    - ………………….
    - Niye sustun?
    - Düşünüyorum…
    - Ne düşünüyorsun?
    - Evliliğimiz niye bu hale geldi?
    - Ne hali?
    - Yalın hali değil tabii…
    - Niye gelmiş?
    - Senin espri yeteneğinin olmaması yüzünden…
    - Şimdi bana yeteneksiz mi demek istiyorsun?
    - Öyle demedim…
    - Ne dedin ya?
    - Of be yeter!
    - "Of be yeter" değil mi?
    - Yeter tabii, ne istiyorsun gecenin bu vakti?
    - Bunca yıllık evliyiz bana bir defa sevdiğini söylemedin…
    - Söylemek şart mı?
    - Ne yani? Sessiz film oynar gibi hareketlerini mi takip edeceğim, söylemesen nasıl anlaşılır?
    - Ben senin kocanım, tabi ki seni seveceğim…
    - Nasıl yani? Mecbursun diye mi?
    - ………….
    - Yine sustun, hep susarsın zaten, bir de cump yatak… Ne konuşursun, ne bir fikir söylersin…
    - …………..
    - Elaleme bak, bir de sana bak!
    - …………..
    - Nemci!
    - …………..
    - Nemci, nemci diyorum!
    - Babam uyumuş anne, bağırma

Beni SevİYoRSun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seviyorum Bendeki Seni

Seviyorum Bendeki Seni

Seviyorum Bendeki Seni Kaç türlü anlatılır sevda hali benim ülkemde, kaç türlü söylenişi vardır?.... "Yangınım" diye başlar kimisi... türküsü yangın yeridir yürek tutuşturur, şiiri bir top ateş.... Yakışır mı sevda haline yanmak?... Benim dilimde yakıştırmış iste ozanım, aşığım... Yangınım bendeki sana..... "Vuruldum" derler sonra... Hemde en ince...
  2. merkez beni seviyor musun

merkez beni seviyor musun

Yeni yıl kutlamasına erken başlayan vatandaş alkol duvarını aşınca 2009!'un en matrak diyaloğunu gerçekleştirdi Yeni yıl kutlamasına erken saatlerde alkol alarak başlayan sarhoş vatandaş, bulduğu polis telsizi ile konuşmaya dalınca ortalık karıştı “Merkez beni sevmiyor musunuz?” diyerek polis telsiz merkezi ile konuşan sarhoş vatandaşı polis bir parkta buldu İşte o konuşma:...
  3. Kesin Beni Seviyor Biliyorum

Kesin Beni Seviyor Biliyorum

Bazı kızlar vardır küçücük bir ilgiyi ahada bu beni kesin seviyor derler, haaa işte bu konumuzda onnları ele alıyoruz melişler.Nerden anlıyon bir anda yol vermeyle , bir saniyelik bakışla seni sevdiğini kardeşim ben anlamış değilim. Ama o kızlar anlıyor ve arkadaşlarına bir heycanla sanki dünya durmuşçasına anlatıyorlar. aaa gördün mü bak bana baktı - sana bakmadı o arka sıradan seslendiler...
  4. Kocam beni seviyor mu?

Kocam beni seviyor mu?

eşim beni seviyormu testi kocam beni seviyormu kocam testi eşim esim Bazen kocanızın sizi ilk günkü gibi sevmediğini ilgilenmediğini düşünürsünüz?O zaman kafanızda acabalr ve cevapsız sorular meydana gelmeye başlar hatta bazen kendi kendinize olmadık senaryolar çizersiniz kafanızda.şte bunun için sizlere bir test öneriyorum kızlar bu testin sonunda bakalım bu düşünceleriniz sadece boş bir...
  5. Berksan "Beni Seviyor" 2010

Berksan "Beni Seviyor" 2010

Berksan dan yepyeni bir single albüm piyasaya çıkarak hayranlarıyla buluştu. Başarılı yorumcu Berksan 2010 yazında "Beni Seviyor" isimli şarkısıyla adından sözettirmeye hazırlanıyor. Sözleri Berksan'a, müziği Berksan ve Turaç Berkay Özer'e ait şarkıdan oluşan single albümü Atlas Production etiketiyle satışta...

Sayfayı Paylaş