gebe
  1. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Beni terk edip gidene

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sahtedüşler tarafından paylaşıldı.

terk edip gidende sen zalim terkedip gidene terk edip gidende sen terkedip giden de zalim Beni terk edip gittin sen adını zalim koydum hem geldin girdin hayatıma önce alt üst ettin hayatımı duygularımı parçaladın sonrada arkana bile bakmadan bir hoşça kal demeden gittin zalim sen de bittin artık sende gittin kalbim parçalandı zalim yıkıldım ben nelere vardım senle açlığa senle yokluğa sen le bitişe vardım tut ellerimden beraber gidelim ölüme hayatın zevkini beraber çıkaramadık tut ellerimden ölümün zevkine varalım deseydin 1 saniye düşünmezdim artık bakamaz oldum gördüğüm her yer yedigim her yemek seni hatırlatıyor bana neredesin zalim seni sevdim belki de zannettim ama bil zalim ben seni çok tan bitirdim sen gittin ya artık ben yeniden can buldum yeniden hayatı yaşar oldum boş verdim seni ve senli günleri takmıyorum artık gidişini.Unutmadan bu arada hiç vakit kaybetmeden buluşun kendin gibi şerefsiz mutluymuş sun yaradan bir ömür mutlu etsin bana yakışan sadece bu dur

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ya kusura bakma sorum icin ama : sen gecende beraber oldugunu ve cok mutlu oldugunu yazmamismiydin ??? :S
    Yok bu daha cok ayri olan birinin yazacagi bir siire benziyorda, ondan soruyorum...

3. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bunu bir arkadaş yazdı ben yazmadım ben sadece paylaşmak istedim bur dan o giden kişiye bende bir şeyler söylemek isterim sen istedin gel dedin geldi sen istedin aileni benim için sil dedin sildi sen istedin beni sev dedin sevdi şimdi sen istedin diye ilişkiyi bitirdi şerefsiz belanı bulursun merak etme senin de içini acıtan senide yakan çıkar ama o kız mutlu şimdi seninle oldugundan daha mutlu

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Ekim 2009
  4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Hmmm tamam, ama ltf kullandigimiz kelimelere dikkat edelim...

Öfkeni anlayabiliyorum...

Yinede bunu farkli bir sekilde dile getir lütfen ...

Arkadasina gelince, allah dahada mutlu etsin :)

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Lütfen kelimelerimizi doğru seçelim.

Beni terk edip gidene konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Terk Edip Bıraktın Ardına Bakmadan

Zafer Peker - Terk Edip Bıraktın Ardına Bakmadan

Ne umutlar soldu içimizde Ne atesler yandi södü Kimbilir kaç kere yenik düstük sevgiliere Kim bilir kaç kere Ne geceler ne acilar geçti kim bilir kaçkere Avuç açtik tanriya Belli olmaz yanariz birgün biz Belli olmaz tutusur yüregimiz Kimbilir kaçkere aglariz geçmislere Kimbilir kaç kere Ne sevdalar küllendi kor oldu Ne baharlar geçti ömrümüzden Kimbilir kaçkere yasadik dolu dizgin...
  2. Edip Demir - Belle Beni Bellerinen

Edip Demir - Belle Beni Bellerinen

Belle beni bellerinen Akan giden sellerinen Nenni de de uyut beni O bal akan dillerinen Bahçalarda gara guzi (kuzu) Guziya versinler tuzi Guzi neylesin tuzi Bekara versinler gızi Bahçalarda gara guzi Guziya versinler duzi Ağlatmasınlar yiğidi Versinler sevdiği gızi Ezmeyinen üzmeyinen Yar bulunmaz gezmeyinen Eşin benim mezerimi Altın saplı gazmayınan
  3. Edip Akbayram - Sen Benden Gittin Gideli

Edip Akbayram - Sen Benden Gittin Gideli

Öyle ağırım ki kendime Sen benden gittin gideli Tenim küs olmuş tenime Sen benden gittin gideli Öyle bıkmışım ki kendimden Kurudum düştüm dalımdan Sanki ruhum çıktı canımdan Sen benden gittin gideli Bir cefam var idi bin oldu Aktı gözüm yaşı sel oldu Yaz baharım döndü kış oldu Sen benden gittin gideli
  4. Edip Akbayram - Beni Kör Kuyularda

Edip Akbayram - Beni Kör Kuyularda

eni kör kuyularda merdivensiz bıraktın Denizler ortasında bak yelkensiz bıraktın Öylesine yıktın ki bütün inançlarımı Beni bensiz bıraktın; beni sensiz bıraktın

Sayfayı Paylaş