gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Beni Türk Estetisyenler düzeltti

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

seda sayanın estetik doktoru kim KENDİMİ TÜRKLER'E EMANET ETTİMGeçirdiği ameliyattan sonra, tamamen değişen, gençleşen en az 20 yaş önceye dönen Müjde ar için, madonnanın estetikçisine gidildi tarzında yapılan haberlere cevap yine Müjde Ar'dan geldi... [​IMG]
    ESTETİK YAPTIRAN MÜJDE AR İDDİALARI YALANLADI

Estetik yaptırdıktan sonra yeni görüntüsüyle büyük beğeni toplayan Müjde Ar ABD'de Madonna'nın doktoruna gittiği haberlerini kesin bir dille yalanladı. Ar 'Kendimi Türk doktorlarına emanet ettim. Kilo verdim ve çenemin altındaki yağ dokusunu aldırdım. Madonna'nın doktoruna da gitmedim. Madonna'nın doktoru mu varmış?' dedi.

Beni Türk Estetisyenler düzeltti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben TÜrkİye'yİ TÜrkler Benİ Sevİyor"

Ben TÜrkİye'yİ TÜrkler Benİ Sevİyor"

BEN TÜRKİYE'Yİ TÜRKLER BENİ SEVİYOR" Çıkardığı �Tu Despidada� (Your Farewell), �Vuelo� (I FLY), �De Cal y Arena� (Of Lime And Sand) ve �A Vida� (To Life) isimli 4 albümü ile aşk rüzgarları estiren ve dünyada büyük hayran kitlesine sahip Monica Molina yepyeni albümü �Autorretrato�yu (Self Portrait)'i piyasaya sürdü. Daha önce...
  2. Benin

Benin

Benin Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, Kuzey Atlas Okyanusunun kıyısında, batıdan Togo, kuzeybatıdan Burkina Faso, kuzeydoğudan Nijer, doğudan da Nijerya ile çevrilidir. Coğrafi konumu: 9 30 Kuzey enlemi, 2 15 Doğu boylamı Harita konumu: Afrika Yüzölçümü: toplam: 112,620 km² kara: 110,620 km² su: 2,000 km² Sınırları: toplam: 1,989 km Sınır komşuları: Burkina Faso 306 km, Nijer 266...
  3. Bendir

Bendir

bendir çeşitleri bendirin özellikleri bendirin tarihçesi tarihçesi fiyatları Bendir Bendir, Klasik Türk Müziğinde kullanılan başlıca vurmalı ritim çalgılarından biridir. Zilsiz büyük tef, nakkare ve kudümle birlikte kullanılır. Derisinin iç yüzüne boydan boya gerilen kiriş sayesinde aynı anda iki değişik tını çıkarabilir. Bendir, Klasik Türk müziğinde ve özellikle Mevlevi zikr musikisinde...
  4. Onların gücü ancak benim kızıma yeter, Türk milletine yetmez” dedi.

Onların gücü ancak benim kızıma yeter, Türk milletine yetmez” dedi.

TERÖRİSTLER SEVİNMESİNLER... Aleyna'nın annesinden hainlere ders Güngören'deki patlamada ölen 3 yaşındaki Aleyna Çelik, Amasya'da toprağa verildi. Kızının bugün doğum günü olduğunu söyleyen acılı anne, teröre ders verdi. Güngören'deki patlamalarda hayatını kaybeden 3 yaşındaki Aleyna Çelik, Amasya'da toprağa verildi. Acılı anne, "Kızımın bugün doğum günüydü. Doğum gününde giymek...
  5. Türk ünlüler kac beden giyiyor?

Türk ünlüler kac beden giyiyor?

seda sayan kaç beden seda sayan kaç kilo 38 beden ünlüler 40 ünlüler azra akın kilo Dizilerde, programlarda, podyumlarda ve dergilerde gördügümüz ünlüleri hep merak etmisizdir. Belkide bayanlar arasinda en cok merak edilen ise kac beden giyiyorlar. Ünlülerin herzaman dedikleri birsey var Tv´ler bizi 5 kilo fazla gösteriyor, bakalim dogrumu yoksa onalrda kilolarini saklamak icin kücükde olsa...

Sayfayı Paylaş