gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beni Unutma filminin vizyon tarihi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

beni unutma filmi hikayesi konusu oyuncu kadrosu vizyon tarihi hakkında bilgiler burada arkadaşlarım. Gün geçmiyor ki türk Sineması'na bir yeni film daha katılmasın Melek'lerim. Geçtiğimiz yıllarda değerini yitiren sessizliğe bürünen Türk Sineması bir kaç yıldır adeta canladı nihayet... O filmlerden bir yenisi ve gösterim tarihi merakla beklenen Beni Unutma filmi... Filmin oyuncu kadrosu zengin ve başarılı isimlerden oluşuyor Melek'lerim. Beni Unutma oyuncu kadrosu Hatice Aslan'la adı aşk dedikodularına karışan Kenan Ece Mert Fırat, Açelya Devrim Yılhan, Melis Babadağ, Ünal Silver, Aliye Uzunatağan ve son yılların başarılı oyuncularından Tuba Ünsal gibi başarılı isimlerden oluşuyor. Beni Unutma filminin vizyon tarihi 11 Kasım’da (11.11.11) gösterime girecek Melek'lerim. Beni Unutma filmi hikayesi hakkında henüz bilgi sahibi değiliz ama filmin adından da anlaşıldığı gibi acı bir aşk hikayesini anlatıyor.

Beni Unutma filminin vizyon tarihi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ... Beni Unutma...

... Beni Unutma...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. vizyondaki en iyi filmlerden ''Beni Aya Uçur'' filmi izle

vizyondaki en iyi filmlerden ''Beni Aya Uçur'' filmi izle

Yönetmen: Ben Stassen Senaryo: Domonic Paris Müzik: Ramin Djawadi Görüntü Yönetmeni: Oyuncular: Tür: Animasyon -Macera - Aile Yapım: Belçika Dil: İngilizce Dağıtıcı Firmalar: Kahraman olmak isteyen...
  3. Tuba Ünsal Beni Unutma filmi

Tuba Ünsal Beni Unutma filmi

beni unutma tuba ünsal beni unutma filmi tuba ünsal, beni unutma, filmi, sinema, yeni film, 2011 filmi, konusu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Tuba Ünsal "Beni Unutma" adlı filmi ile sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor Merlek'lerim. Filmi merakla bekliyor ve başarılar diliyoruz. Buyrun detaylı bilgiler Melek'ler; Şu sıralar “Tövbeler Tövbesi” dizisiyle...
  4. Unutma beni

Unutma beni

YA KIZLAR BU UNUTMA BENİ DİZİSİNİ İZLEYEN VARMI ARANIZDA ACABA FİNAL NE ZAMAN SAKIZ GİBİ UZATTILAR VALLA :lau:

Sayfayı Paylaş