gebe
  1. zelihaseyma

zelihaseyma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

... Beni Unutma...

Konu, 'Çöplük' kısmında zelihaseyma tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

... Beni Unutma... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferudun Düzağaç _ beni unutma

Ferudun Düzağaç _ beni unutma

Ne konuşuyor bu insanlar Ne kadar uzak kelimeler anlamdan Aynama bir yabancı sızmış Bakıyor bana uzaktan Sensizlikten kalan en acı gerçeğim hiçliğim Ucuz basit ve sıradan Pazara çıkmış gibi sanki ipliğim Hayat beni unutsa da sen beni unutma Adımı unutacak kadar kaybettim kendimi Olsun Beni unutma… beni unutma Bir uçurumun en ucundayım O kadar yokum ki görmüyorlar Kalbim susmuşlar yeri Kuşlar...
  2. Unutma Beni Oyuncuları İsimleri

Unutma Beni Oyuncuları İsimleri

Unutma Beni Oyuncuları İsimleri ne kızlar o diziyi izliyormusunuz bilmiyorum ama sizden Unutma Beni Oyuncuları İsimlerini istiyorum sizden :)
  3. Unutma beni

Unutma beni

YA KIZLAR BU UNUTMA BENİ DİZİSİNİ İZLEYEN VARMI ARANIZDA ACABA FİNAL NE ZAMAN SAKIZ GİBİ UZATTILAR VALLA :lau:

Sayfayı Paylaş