gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Beni Yıka Devri Bitti :):)

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Beni Yıka Devri Bitti :):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bittin bende

Bittin bende

Artık bittin bende.. gittiğinde bitmiştin hemde.. bu kalbin kapısını kırıp umursamadan cekip gittiğinde bittin bende. ama o zaman kalbimde bitirememiştim seni... zordu bunu bir anda başarmak başaramadım bende. zaman öğretti bana hayatın sensizde yaşanılabileceği. nasıl senden önce yaşadıysam. çok uzun zaman gecti ben seni bitirdiğimde. ama ama bitiremiyordum o kahrolası lanet yerde işte....
  2. beni yıka.!!!eskide kaldı artık:)

beni yıka.!!!eskide kaldı artık:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Beni yıka yazarken yakalananlarr...

Beni yıka yazarken yakalananlarr...

+ Ne yazıyorsun arabama - pardon abi. "ben bir eşşeğim" yazacaktım tam. + Ne yazıyorsun lan arabama!!!!!!!!! - Sakin olur musun lütfen? hem maddi durumunuz iyi. hem de temiz bakmıyorsunuz malınıza. yıkayınız şunu.. + Sie - Tamam abi + Beni yıka ha? - Evet abi + Tabii ki yıkarım seni, anam + Ne yazıyorsun arabamın camına?!?!?! - Beni yıka + Ulan o kadar düşünceliysen sen yıka +...
  4. 'beni yıka yazısı tarih oldu'

'beni yıka yazısı tarih oldu'

evet yanlış duymadınız o tozlu camlarda artık beni yıka yerine güzel sanatsal resimler duruyor bunları yapanın ismini bilmitorum:D ama süper bir ressam oldugu kesin arkadaslar yani görünce bana hak vereceksiniz helal olsun ya sanat buu :)...
  5. "Beni Yıka" :))

"Beni Yıka" :))

Beni yıka olayını abartanlar ve ortaya çıkanlar :D

Sayfayı Paylaş