gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

'beni yıka yazısı tarih oldu'

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

evet yanlış duymadınız o tozlu camlarda artık beni yıka yerine güzel sanatsal resimler duruyor bunları yapanın ismini bilmitorum:D ama süper bir ressam oldugu kesin arkadaslar yani görünce bana hak vereceksiniz helal olsun ya sanat buu :)

süper degil mi?

'beni yıka yazısı tarih oldu' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beni yıka.!!!eskide kaldı artık:)

beni yıka.!!!eskide kaldı artık:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Beni yıka yazarken yakalananlarr...

Beni yıka yazarken yakalananlarr...

+ Ne yazıyorsun arabama - pardon abi. "ben bir eşşeğim" yazacaktım tam. + Ne yazıyorsun lan arabama!!!!!!!!! - Sakin olur musun lütfen? hem maddi durumunuz iyi. hem de temiz bakmıyorsunuz malınıza. yıkayınız şunu.. + Sie - Tamam abi + Beni yıka ha? - Evet abi + Tabii ki yıkarım seni, anam + Ne yazıyorsun arabamın camına?!?!?! - Beni yıka + Ulan o kadar düşünceliysen sen yıka +...
  3. "Beni Yıka" :))

"Beni Yıka" :))

Beni yıka olayını abartanlar ve ortaya çıkanlar :D
  4. Bu ikinci ayrılık yıktı beni annecim....

Bu ikinci ayrılık yıktı beni annecim....

oğlum beni becerdi MERHABA kızlar öncelikle herseferinde herşeyimi sizinle paylaştım ve sizler benim dert ortağım oldunuz. şu son zamanlarda çok zor günler geçirdim doktor kontrolüne gittiğim gün doktor kuşkulu konuştu ve kan tahlillerinin ii olmadığını kadın hormonumun yeteri kadar çalışmadığını sölemişti korkuyla bekledim ve beklediğim anlar geldi meleğim annesini 2. kez vurdu ve terk etti....

Sayfayı Paylaş