gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

beni zengin sanıyorlar

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ya arkadaşlar biz sınıfta parti yaptık ben börek yaptım işte bazılarıda kurabiye,sigara böreği,kek,falan yapıldı ben bu böreği yapmak iç.in zar sor uğraştım evde ne para vardı nede yufka gittim eşofman paramla aldım partiyi yaptık bitti eğlendik derken sınıf arkadaşımın birisi her ayda bir kere yapalım dedi ben ilkinde zar zor yaptım patatesi komşudan aldım,yufka desen eşofman parası fakirim de diyemiyorum yanlarında desem de hemen başlıyorlar yufka:3 ytl patates:1ytl falan diye bende bu yüzden diytemiyorum yapamam diye gelecek ay neyapıcam bilemiyorum lütfen yardım edin...

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yavru kuşşş açıkça söylee fakirlik veya para olmaamsı ayıp değill ben her ay buna katılamam de ailem maddi yönden iyi değil dee
    hee kim ne dersede desin salla gitsinn yavv kimene senin hayatındann onlarane sen yapamam de çık işin içindenn ne utaıyosun çalmıyosun çırpmıyosun bırak onlar utansın

gothic kız ve elvin berfin bunu beğendi.
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    kıyamam üzülme fakir olmak ayıp değil ki söyle her ay bunu yapıcak gücümüz yok diye zaten senden illa bişey yapmanı istemezler ki yapmasanda alırlar seni aralarına takma kafana olur mu :)

gothic kız bunu beğendi.
  4. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    saol ya zetan arkadaşlarım cani değil hani yine aralarına alırlar fakat aralarında tabiki istemeyenler olur mesela bana gıcık olan bir kız var yüzde yüz laf çıkarır biliyorum yani ama senin dediğin gibi yapıcam zaten aralarına alırlar bu arada saol..

5. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    söylemek istemiyorsan annem kızıyor mutfağı kirletmeme izin vermiyor falan gibi bişeyde söyleyebilirsin sonuçta söyleyip söylememek sana kalmış neler yaşadığını arkadaşlarının nasıl tepkiler vereceğini bilmeden söyle demek biraz kolaya kaçmak olur onun sn söylemen gerekiyor mu gerekmiyor mu daha iyi bilirsin

6. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    haklısın şonuçta ama bn biraz utangacım yani nasıl diyeceğimni bilmiyırum

7. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    dert ettigin seye bak tatlim ya... arkadaslarim diyosun guzel vakit geciriyosun eee sorun ne o zaman paran yok diye seni aralarina almicaklarsa sende zaten onlari salla bence:) anlat pasa pasa benim gucum yetmez o kadarina de.... sahsen bana arkadasim gelicek boyle bisi diyecek valla basimda tac ederim kendi parami boler onunla yerim:D

gothic kız bunu beğendi.
beni zengin sanıyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zengin

zengin

Paralı kimse görmek hayra delalet eden şeyler de görülürse ticarette para kazanmaya, hayra delalet eden şeyler görünmes ise iflas etmeye, Kişinin kendisine 'paralı adam' dendiğini görmesi, salih biri ise sermayesiz kar ve kazanç elde etmesine, fasık birii ise sözüne güvenilmez biri olduğuna; Zengin biri olduğunu görmek yoksulluğa, kanaat sahibi olmaya delalet eder.Rüyada zengin birini görmek...
  2. Şimdi eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım

Şimdi eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım

hastayım sanıyor eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım şimdi eşim dostum beni şimdi Eveeeet bir dönemin inanılmaz güzel parçası arkadaşlarım hatta şimdi bile güzel bence, yani sanırsam galiba belki :D Bobiler.örg ardesinde geziniyordum aşağıdaki resmi buldum. Bu parçanın anlamını inanılmaz derecede anlatıyor. Bilginiz olsun :D Cahal kalmayın...
  3. Beni Polis Sanıyorlar

Beni Polis Sanıyorlar

arka sokaklar, dizisi, zeynep başerler, ropörtaj, komise melek hakkında ropötajı burada bulabilirsiniz Çocukken bende öyle sanardım hatta ölen oyuncuyu başka dizide görünce aaaa yalancı ölmemiş numöara yapmış falan derdim :D Meleklerim bakın haberi paylaşıyorum; Arka Sokaklar'da oynayan Zeynep Beşerler, Cinemania'da konuştu...Ömür Gedik'in hazırlayıp sunduğu Cinemania’nın Cumartesi...

Sayfayı Paylaş