gebe
  1. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benide benide

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında banu23 tarafından paylaşıldı.

kızzlar çok hoşuma gitti hadi benide yağlayın bak ben 7 deel 17 ytl verecem:laugh::laugh::laugh:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: benide benide
    banu23 sen hayatımda 23 sayısını banuya en çok yakıştıran bir hatunsun:Dsen mükkemmel bir usersin sen sohbete gelince sohbet coşuyor sen birtanesin banu alkan yanında halt etmiş asrın afroditi sensin ne diyim işte sen bir güzelllik abidesisin :peace:

17 ytlmi alim lütfen :evil:

3. єѕяα

єѕяα Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

banu23 sen varya sen ne kadar şirin ne kadar tatlı ne kadar sevecensin. hayatta dolu dolu olan başka bi benzerin varmı acaba merak ediyorum. hele o gözlerin ne kadar güzell Allah'ım bakmaya kıyılmıyor. O kadar hoş zarif kibar bi hatunsun ki dokunsam kırılcak gibisin. euhheuheuehe aliim 17 Ytl :D:D:D

4. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:clapping:ay şekerim çok saol birden tüm moralim yerime geldi al anacım 17 değil27 ytl olsun buna değer valla:clapping::clapping::clapping:

5. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızzlar daha yağlıyacak yookmuu fiyat 27 yee çıktıı:yahoo:

6. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

banucum :yahoo:sen bitanesın senın eşın benzerın yok

farklısın farklılıgın belli ediyor "çılgınsın" ama çılgınlığın

etrafa neşe katıyor neşelisin buu hapimize yansıyor iyiki varsın be arkadaşımmm:laugh:

7. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar getirin karpuzları koltuğumun altına koyayım yağlanmak çok hoşmuş herkeze tavsiye ederim yağlayan herkezede teşekkür ederim:humble::humble::humble:

8. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Fiyatı 37'ye çıkar bak daha güzel yıkama yağlama yaparım :D:D:D:D Gel anlaşalım :D:D:D

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

banu sen varya sen bir afetsin sana yakışacak kelimeleri bile bulamıyorum çünkü dünyanın en güzel kelimesi bile yanında sönük kalır:clapping:muhteşemsin incilerden yakutlardan elmas ve pırlantalardan çok daha değerlisin..daha ne desem bilmemkii şimdiye kadar tanıdığım banuların içinde en en en eni sensin:D

10. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bugün çok iyi yağlandım çok merci melekler hepinizi seviyorum:):):)

benide benide konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitarcı - Benide Al

Gitarcı - Benide Al

gitarcı benide al Dalga sesleri hala kulaklarımda Dokunamaz oldum canım o ipek saçlarına )2 Seviştiğimiz kumsallar Artık çok uzak bana Dolşamaz oldum canım ) Şehrinin sokaklarında )2 Ateşlerle yanarken Bekledim baş ucuma Dönemezdin çaresizdim Bunu bile bile haykırdım sana Benide al, benide al yanına Çok görme sevgilim, seni bana Her geceağlar oldum Acı çektirme bana Dön artık sevgilim...
  2. Benide kirdilar

Benide kirdilar

Ben artık küsüm beni de kırdılar içimde kırdılar karanlık camlardan sular akıyordu şimşekli bir boşlukta saat vurdu beni de kırdılar belki yalnızdılar belki onların da çocukluğu yoktu bütün şarkılara kapalıydılar bir genç kız değmemişti saçlarına beni de kırdılar ben artık küsüm yağmurları yağmıyor ağaçlarıma sularından içmiyorum susadım ama beni de kırdılar soğuk bir ölüm...
  3. benide yağlasanızaaaaa

benide yağlasanızaaaaa

ya yeniyim diye kimse beni tanımıyo ve kimse benimle ilgilenmiyo niye böle yapıyonuz melekler niyeee benimde yıkanmaya ihtiyacım var benimde yağlanmaya ihtiyacım varrr.... hadiii yağlayın beni :grev:
  4. Benide !(:

Benide !(:

Yeniyim kimSe iLqiLenmio (: benide yaqLayn dün üye oLdum !(:
  5. benide yıkayıp yağlayın yaaaa :)

benide yıkayıp yağlayın yaaaa :)

melekler üniversiteyi kazandım ben bu yıl ve halen üstümden sevincini atmış değilim yıkanıp yağlanmak sevincimi sürdürmek istiyorumm :) :26:

Sayfayı Paylaş