benide benide

banu23

Yeni Üye
Üye
benide benide
kızzlar çok hoşuma gitti hadi benide yağlayın bak ben 7 deel 17 ytl verecem:laugh::laugh::laugh:

Ce: benide benide

banu23 sen hayatımda 23 sayısını banuya en çok yakıştıran bir hatunsun:Dsen mükkemmel bir usersin sen sohbete gelince sohbet coşuyor sen birtanesin banu alkan yanında halt etmiş asrın afroditi sensin ne diyim işte sen bir güzelllik abidesisin :peace:

17 ytlmi alim lütfen :evil:

banu23 sen varya sen ne kadar şirin ne kadar tatlı ne kadar sevecensin. hayatta dolu dolu olan başka bi benzerin varmı acaba merak ediyorum. hele o gözlerin ne kadar güzell Allah'ım bakmaya kıyılmıyor. O kadar hoş zarif kibar bi hatunsun ki dokunsam kırılcak gibisin. euhheuheuehe aliim 17 Ytl :D:D:D

:clapping:ay şekerim çok saol birden tüm moralim yerime geldi al anacım 17 değil27 ytl olsun buna değer valla:clapping::clapping::clapping:

banucum :yahoo:sen bitanesın senın eşın benzerın yok

farklısın farklılıgın belli ediyor "çılgınsın" ama çılgınlığın

etrafa neşe katıyor neşelisin buu hapimize yansıyor iyiki varsın be arkadaşımmm:laugh:

arkadaşlar getirin karpuzları koltuğumun altına koyayım yağlanmak çok hoşmuş herkeze tavsiye ederim yağlayan herkezede teşekkür ederim:humble::humble::humble:

banu sen varya sen bir afetsin sana yakışacak kelimeleri bile bulamıyorum çünkü dünyanın en güzel kelimesi bile yanında sönük kalır:clapping:muhteşemsin incilerden yakutlardan elmas ve pırlantalardan çok daha değerlisin..daha ne desem bilmemkii şimdiye kadar tanıdığım banuların içinde en en en eni sensin:D

Geri