benide yaglayin inanin buna ihtiyacim var

nisan

Yeni Üye
Üye
benide yaglayin inanin buna ihtiyacim var
slm melekler

bu aralar okadar kötü gün gecirdimki,hastaligim ameliyatim hastanede olan gunlerim

bana cok sey ögretti hayatin degerini,kisa ve yalan oldugunu

simdide beni yaglamanizi istiyorum inanin buna ihtiyacim var bu aralar kendmi yanliz hissediyorum:cry:

sizden hem beni yaglamanizi hemde beni rep lemenizi isteycem

yahu okadar konu mesajim var kimsenin verdigi yokk cok üzülyürum,

herkesi yaglama köseme beklyiorum:cry:

Ce: benide yaglayin inanin buna ihtiyacim var

canım nasıl başlıyayım gerss yağımı mısır yağımı ayçiçek yağımı yoksa zytinmi? :minik: canımsın sen benim çok güçlüsün sen kaldırabilirsin. birtanesin. hayatı öğrenmek güzel birşey en azından nasıl geçireceğin hakkında bilgi veriyor. sen meleklerin en güzeli. en nazlısı. replere gelince merak etme banada vermiyolar olsun canları saolsun. ben sana rep veremiyorum neden bilmiyorum ama... neyse sen topla kendini. allah seni sevenlerine ve ailene bağışlasın canım

cok sagol minigim amin,,

ins hersey daha iyi olur canim

tskler beni yanliz birakmadigin icin

repe gelince gelen giden bn sana veremiyom diyor ya bana verdikten sonra 20 kisiye vermeniz lazim ya niye cimrilik yapiyorsunuz önünüze gelene verin herkesin buna ihtiyaci var ve bu iyi bir motivasyon oluyor melekler icin,,yinede cok sagol canim minigim,,,sevgiler

ay canim lafim sadece sana degil cimri konusunda herkesler olmus

sanki rep verdinde alip gidecen

hem bosver repi ne yapim vermezlerse canlari sagolsunn,seni beni yagla simdi buna ihtiyacim var,,,

kıs verdim nankörlük etme aaaa rep verebilsem feda olsun sana repimi kıskancan delüü ama hirkes cimri demişin ya doğru canumm

canım istediğin rep olsun :) her şerde bir hayır vardır hastalık kötü ama sana bazı şeyler öğretmiş birde bu yönden düşün canım :) yalnızda değilsin burda birsürü arkadaşın var güzel melek sıkma canını :)

Son düzenleme:

sagol pasikam cok tskler hem yorumun hem repin icin cok iyisin evet burda cok dost cok arkadas kazandim iyik i varsniz

kiz minikmelegim bana veren yokkki sana versinler sanki bana vermisler sen kalmissin ama bana veren bi zahmet minikmelege versin ona kimse vermiyormus ama ilk önce bana:hhh:

Benzer Diğer Konularımız !

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
862
Misafir
M
Geri