Benide yağlayın nolur :(

laetitia

Yeni Üye
Üye
Benide yağlayın nolur :(
Beni Yağlayın tebessüme muhtacım sürekli ağlıyorum:18::18:

bak canım önce halis muhlis zeytinyağını alıyorum sonra bütün vücuduna döküyorum ve bir güzel yağlıyorum bir süre bekldikten sonra yıkıyorum tamammı oldumu

şaka bir tarafa sen bu mekanın modacısısın sen olmasan naparız biz

sen ağlama lütfen gözyaşlarını bırakma değersiz şeyler için o gözyaşları mutluluktan akmalı

Bitanem neden ağlıyorsun neyin var hı söyle bakalım hayatım.oyy sen bitanesin kuşumm niye canın sıkkın ne oldu?üzme kendini

sağolun canlarım benim sizleri çok seviyorum çok yorgun ve bitkin hissediyorum kendime gelmem zaman alacağa benziyor tebessümüm için bir tek cümleyi esirgemediğiniz için çok sağolun meleklerimsiniz benim :(

ben artık hayata çok farklı bakıyorum sen de öyle bakmayı dene canım. mesela beni üzen insanlara inadına daha iyi davranıyorum , bu insanlar bi dönem sonra şaşkınlık içinde kalıyorlar çünkü amaçları kızdırmak üzmek ama yapamıyorlar:). ağlamam gereken yerlerde gülümsüyorum, hayat bu hepimiz bugün varız yarın yokuz o nedenle neden üzülerek geçirelim ki!!! gülelim inadına gülelim

oyy oyy kıyamam ben bidenecik kankime....

kız varya senden güzeli yok

ayrıca çok zekisin

çokta maharetli...

kimse eline su dökemez...:):) şimdi yağladım seni...

sıra fırça atmaya geldi....nerdesin kız sen kaç gündür...ulaşamıyorum sana bi türlü...bak bnde gelemicem artık siteye iyice koptuk:(

Geri