gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

benide yıkayıp yağlayın yaaaa :)

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

melekler üniversiteyi kazandım ben bu yıl ve halen üstümden sevincini atmış değilim yıkanıp yağlanmak sevincimi sürdürmek istiyorumm :) :26:

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

hahaha aferin sana sedaaa süpersin kazandin.. bunu sen basardin .. kendinle guru duymalisin.... bunu sürdürmelisin...

3. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ediyorum hahahaevet iki yıl sonun da idealimi gerçekleştirdim kazandım kendimle gurur duyuyorum :)

benide yıkayıp yağlayın yaaaa :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benide benide

benide benide

kızzlar çok hoşuma gitti hadi benide yağlayın bak ben 7 deel 17 ytl verecem:laugh::laugh::laugh:
  2. harikalarr yaaaa

harikalarr yaaaa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Benide !(:

Benide !(:

Yeniyim kimSe iLqiLenmio (: benide yaqLayn dün üye oLdum !(:
  4. yaaaa

yaaaa

slm ben burda yeniyiiiim umarim beniiiii anlayan birisi bana yardim eder =)) kafam cok karisik ne yapacagimi ne edeceyimi bilmiyorum herseyden umudumu kestim ve arti yorulduuuum...Hayatim cok karisik...her defasinda yeni bi kitap acmayaaaa kalkiyorum ama malesef üzülen her defasinda ben oluyorum....son olay da bunu bana yasatti....artiiik herseyiiiii kenari atim hayati da özellikle...cünküü...
  5. Benide yağlayın nolur :(

Benide yağlayın nolur :(

Beni Yağlayın tebessüme muhtacım sürekli ağlıyorum:18::18:

Sayfayı Paylaş