gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim 4 zayıfım var ama ortalamam tutuyo

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben 10. sınıfa gidiyorum 3 tane alttan dersim var diyelimki benim 4 zayıfım var ama ortalamam tutuyo o 4 tane ders alttaki derslere ekleniyomu yoksa doğrudanmı geçiliyo??

benim 4 zayıfım var ama ortalamam tutuyo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kardeşler ama 4 çocukları var

Kardeşler ama 4 çocukları var

Evlenerek dört çocuk yapan kardeşler yeni bir tartışmanın kapısını araladı. Almanya'nın Saksonya eyaletinde yaşayan Patrick S. ve Susan K. kardeş olmalarına rağmen evlenerek ortak dört çocuk sahibi oldu. Ülkede şimdi yakın akrabalar arasındaki evliliğin suç olup olmadığı tartışması yapılıyor. Almanya'da ensest ilişki yasalara göre suç sayılmasına rağmen ikili bu ilişkiden vazgeçmedi. Patrick...
  2. ' AmiN ' de öLdür beni !

' AmiN ' de öLdür beni !

Hüznümü yutan suskunluklarda gözlerimin parantezine kapandım…ellerim şeytanın yüzündeydi…gezdim …ürktüm…yokluğunun istanbul´una Fatih olamadım…hezimetindeyim!… Gidişine virgül atarken,sesinin ünleminde intihar eden noktalara kırıldım…tırnaklarımla yüzümün parantezini açamadım…kalbimi kaşıyan soruların işaretinde kimsesizliğimi astım…kelimeler can kırıkları şimdi,konuştukça...
  3. Haftada 4 kez spor zayıflatır test edin

Haftada 4 kez spor zayıflatır test edin

spor resimleri spor resmi Meleklerim ben hergün spor yapıyorum zayıflamak için:DBu konudaki testi çözdüm ve sonuç d çıktı.Gayett iyi gidiyorum.Bakalım sizlerdeki sonuçlar ne çıkıcak:) Haftada 4 kez spor zayıflatır Uzun yaşamak, hayatı zinde, kaliteli, nitelikli geçirmek istiyorsanız spor yapıyor olmalısınız ya da en yakın zamanda spora başlamalısınız! Fiziksel görünüşünüzü güzelleştirmek...
  4. Bende söleyeyim ama utanç :)

Bende söleyeyim ama utanç :)

kızlar evet bende ıtıraf edım okulda bısıklet bınmeye yeni baslsmıstım okulun ıcınde ıste okulundacıtı var durmak ıcın ön frene bastım ve ben cıtlerden dıger taraftayım :) hıc unutmam bunun aklımdan sılınmemeısyle beraber teyzemlerde bısıklete bınıyorum kucuk kuzenımkıne ne oldu dersınız tabı gene kaza bu seferde bahcenın duvarına carptım ama nasıl mı bısıkletın ön frenı calsımıyomus benım...
  5. Zayıf Ama Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Zayıf Ama Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli

göbekli kadınlar göbekli bayanlar nasıl giyinmeli kadınlar nasıl giyinmeli göbeği olanlar zayıf ama göbekli bayanlar nasıl giyinmeli, giyim önerileri nelerdir ile ilgili cevaplar arkadaşlar Göbek çoğu bayanın derdidir...Ne kadar zayıf olursanız olun göbeğiniz varsa giydikleriniz üzerinizde hoş durmayabilir...Göbeğinizi eritene kadar bu giyim hileleri imdadınıza yetişecektir melekler......

Sayfayı Paylaş