gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Benim 50 milyon’luk servetim oldu anne

Konu, 'Çöplük' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

Şarkıcı Emrah'ın mal varlığı dudak uçuklatıyor...
    Kimilerine gö[​IMG]re ’cimri’ kimilerine göre Türkiye’nin kazancını en iyi değerlendiren şarkıcı olarak gösterilen Emrah tüm kazancını gayrimenkule yatırmayı tercih ediyor. İstanbul ve Bodrum’da 100’e yakın dairesi olduğu söylenen şarkıcı Emrah son olarak yaklaşık 3 milyon dolar değerinde olan Polat Towers’daki spor kompleksini satın almıştı. Yaklaşık 50 milyon YTL serveti olduğu belirtilen ünlü şarkıcı, dizi seti ve konserlerine giderken trafiğe takılmamak için helikopter almaya hazırlanıyor.

25 yıldır müzik piyasasının içinde olan Emrah “Geleceği için yatırım yapmayanların sonunu hepimiz görüyoruz. Bu zamana kadar tabii ki yatırımlarım oldu. Ben herkes geleceği için yatırım yapıp hayatını garanti altına almalı diye düşünüyorum. İmkanı olan herkes yapmalı” diyerek kazancını en iyi şekilde değerlendirdiğini söylüyor.

Benim 50 milyon’luk servetim oldu anne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bendeniz aşkim servetim

Bendeniz aşkim servetim

aşkım servetim al senin olsun aşkim servetim al senin olsun sevdiğimizi cümle alem duysun güvendiğim dağlara kar yağmaz artık ya sen ya hiç sevgilim benimsin artık ağlayamam ki devrilen yıllara bırak kendini akıp giden zamana önceleri belki bir masum kedi beş yarım var şimdi biribirinden deli satmışım bu dünyanın anasını babasını umrumda değil yakmışım bu dünyanın romasini parasını umrumda değil
  2. merhabalar bende  agustos:))50

merhabalar bende agustos:))50

:party:selam arkadaşlar bende yeni üyeyim neden agustos 50 :))agustosta doğmuşum ve 50 yaşındayım sizlerle olmak beni mutlu edecektr herkese merhabalar diyorum vede güzel bir hafta sonu diliyorum sevgiyle kalın lütfen:hmm:
  3. 50 bin ytlniz olsa ne yapardınız??

50 bin ytlniz olsa ne yapardınız??

50 bin ytl niz var ne yapacaksınız???
  4. Annem Dizisi 50. Bölüm Özeti

Annem Dizisi 50. Bölüm Özeti

annem dizisi 50bölüm Musa ile Zeynep ayrılacak mı Sonunda hem Ayşe için, hem de Gonca için güzel gelişmeler olmuştur. Gonca, büyük aşkı Başar’a kavuşmuş, Ayşe ise uzun zamandır aradığı huzuru ve mutluluğu Uğur’da bulmuştur. Artık ikisi için de güzel günler başlamak üzeredir. İbrahim, Derya’yı İsmail’den soğutmak için onun geçmişiyle ilgili çok can alıcı bir şey söyler. Derya, duyduklarına...
  5. Müsait Olunca Beni Sever misin Anne

Müsait Olunca Beni Sever misin Anne

Müsait Olunca Beni Severmsin ANNE İçeri girer girmez neşeyle bağırdı: -Anne biliyor musun bugün yuvada ne oldu? - Gö...rmüyor musun ? Telefonla konuşuyorum. Herkesin sevdiği şey birbirine benzemiyordu. Annesi telefonu babası arabayı seviyordu. Herşey erteleniyordu telefon ve araba söz konusu olduğunda... Bir de eve misafir gelecek oldu mu kendisine hiç yer kalmıyordu. Nerelere gitseydi?...

Sayfayı Paylaş