gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim 6 gün adetim gecti hamilelik belirtisileri hepsi vardı kendimi hamile hissediyr

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

benim 6 gün adetim geçti hamilelik belirtisileri hepsi vardı kendimi hamile sanıyordum daha doğrysu öyle hissediyordum ama 6 gün geçtikten sonra kanamam oldu anlamadım eğer adet alacak olsaydm neden bas dönmem gögüslerimin dolgunlasması meme uclarının agrıması oldu anlamıs dğlım kanamam olduğu halde sankı hamileymişim hissediyorum yardimcı olurmsnz

2. beyazgüvercin

beyazgüvercin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Canım
    Canım ya bende çok karmaşıgım yardım edin yeni katldm adetime4,5 gün var dayanamadım bügün kan tahlili yaptırdım 0.1 çıktı negatifmiş çk üzüldüm ama kendimi gebe hissediyorum bütün belirtiler var kafayı yiycem yaa Cvp yazarsanız sevinirim

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    arkadşlar regl gününüzün geçmesini bekelyin stres yapmayınn allah hayırlısını versin inşallah

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili arkadaşlarım normalde hamilelik için reglinize 3 gün kala test yaptırmanız yeterli ki Beta hcg denilen testi kandan yaptırıp kesin sonuç alabilirsiniz. Ben sizin yerinizde olsam bu kadar çok beklemem. Adete 3 gün 2 gün kala test yaptırın 5 10 ğibi bir değer varsa hamişsiniz demektir 1 ve altı için hamilelik yok demektir bu kadar basit :) Allah isteyen her kuluna her kadına nasip etsin

asiye sarı bunu beğendi.
  5. beyazgüvercin

beyazgüvercin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Ya canım öyle diyosunda kimisi de erken yaptırmayın bekleyin diyo işte merak cnm ben 5gün kala yaptırdım negatif çıktı sence degerler yükselir mı bide ben 30 31 günde adet oluyorum cnm kendimi hamile gibi hissediyorum göğüslerin de hassasiyet var başım dönüyor halsizlik uykuluyum hep belkide piskolojikmen mıdır bilmiyorum HAYIRLISI

6. cancan1

cancan1 Forum Okuru

ben de regli doneminden bir gun sonra kan testi yaptirdim sonuc negatif.evde yaptigimz testlerden kit olanlariyla yaptim idrar testi soluk bir cizgi cikti ikinci pencerede.iki gun snra tekrar yaptim negatifti..4gun snra yaptim ikinci cizgi yatay cikti:)yani bana noldugunu anlamis deilim..dokyorla surakki konusuyiruz regli olmama iki gun kala esimle iliski icindeydik ve burada iki gunde olsa o adeti kapatip hamilelige adim atmis olabilirsin ve cok yeni oldugu icinde iliski sonrasnda kanda bir haftaya kadar anca cikacagini idrardada 10gun sobra belli olacagini soyledi .smdi brklemedeyiz.iliskinin uzerinden bugun tam 7gun regli olmam gereken gunden tam 5gun gecti.yani tam olarak 10gun gibi bir zamn snra testler gercek cevabi verebiliyor

7. pnrkarmm

pnrkarmm Forum Okuru

8. Kubraerkut

Kubraerkut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Biri bana yardımcı olur mu acil

9. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Buyrun sorun nedir,nasıl yardmcı olalım?

10. elifongeren

elifongeren Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Bazı aylar adet dönemlerimde bu belirtileri ben de yaşıyorum. :/

benim 6 gün adetim gecti hamilelik belirtisileri hepsi vardı kendimi hamile hissediyr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. Hamile kalmak için ayda 6 gün var

Hamile kalmak için ayda 6 gün var

Hamile kalmak istiyorum hamile kalmak için ne yapmalıyım. Kenidinizi Artık çocuk yapamaya hazır hissediyorsanız birliktelik hayatınızı yeniden programlayın Adetleri düzenli olan bir kadında hamile kalmak için en uygun dönem, âdetin ilk gününden itibaren 11 ila 17'nci günler arasıdır. Eğer bu günlerde birlikte olursanız hamile kalma şansınız artar. Aşağıdaki Soruları Cevaplayarak Anneliğe...
  3. Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Kızlar şu anda adet dönemimin yani mensimin üzerinden toplamda 5 gün geçti belki geç cevap yazarsınız diye bir gün erken bir günde geç yazdım ondan 4 5 yada 6 dedim. Acaba şimdi tahlil yapsam sonuç alabilir miyim ? Hamile olabilir miyim kızlar cvp bekliyorum. Allah isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşallah.
  4. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler
  5. Adetimde 5 gün gecikme var hamile miyim ?

Adetimde 5 gün gecikme var hamile miyim ?

merhaba ben 1 aylık evliyim gecen ay 24unde adet oldum fakat şuan 5 gun gecikmem var. doktora gittim 2 hafta öncesinde kan testi yaptırdım negatif cikti şuan 5 gun gecikmem oldu acaba hamilemiyim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş