gebe
  1. yaprak 28

yaprak 28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım

Konu, 'Gebelik' kısmında yaprak 28 tarafından paylaşıldı.

gebelik Mrb. benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım negatif cıktı ama baş dönmem halsizlik ve mide bulantım var ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunz:fear:

benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. adetım 6 gün gecikti doktora gıttım kan testi yaptılar

adetım 6 gün gecikti doktora gıttım kan testi yaptılar

adetım 6 gün gecikti doktora gıttım kan testi yaptılar negatif cıktı orda çözelti iynesi vurdular 4 5 gune adet görürsün dedı doktor hala adt göremedim kafayı yiycem napmalıyım lütfen yardım edın
  3. adet olamıyorum kan testi yaptırdım

adet olamıyorum kan testi yaptırdım

17 kasim son adetim ve suan 20 kasim olmadim. 18 inde kan testi yaptirdim 0,15 ve idrar testlerim negatif hamilemiyim sizce ? dokror izinliydi gösteremedim. sogan suyuna baslasammi yeniden kan vercem ? Teşekkürler
  4. Beklenen adet gününde idrar testi

Beklenen adet gününde idrar testi

Beklenen adet gününde idrar testi Ya arkadaşlarım benim adet olmama 8 gün kadar var bu beklenen adet günü geldiğinde regl yani adet olmazsam mı test yapacağım. Tam olarak beklenen adet gününe ne kadar kala ya da ne kadar gün geçe hamilelik testi yaptırmam gerekiyor. Söjylermisiniz bana ?
  5. adetim 10 gün gün gecikti

adetim 10 gün gün gecikti

2 yıllık evliyim bebek istedğim için doktora gittim adetlerimde düzensiz di doktor hormon testi ve ulrason verdi ultrason da 5mm kist varmış yumurtalıkta ve hormon testi için adetli gitmem gerekiyomuş ama adetim mart 25 de olacaktım ama bugun ayın 7si ben adet olmadım hiçbir adet belirtim yok test yaptım ama negatif çıktı lütfen böyle bişey yaşayan cevap yazarmı..?

Sayfayı Paylaş