gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

"Benim Adım Gültepe" Dizi Konusu Dikkat Çekiyor!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

benim adım gültepe konusu, benim adım gültepe ne zaman başlıyor, benim adım gültepe oyuncuları Kanal d ekranların da Eylül ayın da başlayacak yepyeni iddialı bir dizi olan "Benim Adım Gültepe" güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çekici konusu ile şimdiden ilgi odağı haline geldi. Yeni sezon da birçok kanalın olduğu gibi kanal d yeni ve iddialı dizilerle geliyor. Daha önce Ayça Bingöl ve Mete Horozoğlu hatırlayacağınız gibi "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisinde rol arkadaşı olarak aynı dizi de buluşmuşlardı. İkisi de güçlü ve başarılı bir oyuncu.... Bakalım söylenildiği ve beklenildiği kadar "Benim adım Gültepe" ses getirip reytingleri altüst edecek mi? Bunu önümüzde ki günler de dizi başladıktan bir süre sonra hep birlikte izleyip öğrenmemiz mümkün olacak;) Ayça Bingöl ve Mete Horozoğlu'nun başrollerini paylaştığı dizinin konusuna gelince;

populerresim.jpg

Öyle bir semt ki Gültepe, her sokağı ayrı bir hikaye, ayrı bir yaşam mücadelesi, yürek burkan hayal kırıklıkları, umut arayışları, birbirleriyle çatışan aileler, yasak aşklar ve karşılıksız sevdalarla örülü. İşte tüm bu hikaye ve daha fazlasına, o mahallede yaşayan Seyfi, Gülali, Fevzi ve Murat adındaki dört yakın arkadaşın gözünden tanıklık edilecek. Gülümser (Ayça Bingöl) bu dört çocuktan Gülali’nin annesidir.

Kocası hapishaneye düşen Gülümser, her şeye rağmen ayakları üzerinde durmaya, oğluna sahip çıkmaya çalışmaktadır. Ancak semtin yakışıklı ve bıçkın minibüs şoförü Halil ile yasak ve g Kaynak izli bir aşk yaşamaktan da kaçamayacaktır. Halil de Gülümser’e aşıktır. Onunla bir hayat kurmak istemektedir. Eşref (Mete Horozoğlu) ise, mahallenin hem korkulan hem de saygı duyulan ağır abisidir.

Mahalle sakinlerinin yaşadıkları dönem, yer ve hayatla mücadelelerini bambaşka bir dille ekrana taşıyacak olan “Benim Adım Gültepe”nin ana kahramanlarından biri de, bizzat Gültepe’nin kendisi. Merakla beklenen “Benim Adım Gültepe” dizisinin İzmir’de başlayan çekimleri, İstanbul’da devam edecek. Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile “Benim Adım Gültepe” Eylül’de Kanal D’de ekrana gelecek.

Son düzenleme: 19 Ağustos 2014
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Merakla bekliyoruz...

Son düzenleme: 19 Ağustos 2014
"Benim Adım Gültepe" Dizi Konusu Dikkat Çekiyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanal D "Benim Adım Gültepe" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

Kanal D "Benim Adım Gültepe" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

benim adım gültepe dizisi, benim adım gültepe konusu, kanal d benim adım gültepe Sevgili melekler, Kanal D'nin iddialı olduğu dizilerden biri "Benim Adım Gültepe" merakla bekleniyor. Tanıtım fragmanında dış sesi Nejat İşler'in seslendirdiği, yeni yayın dönemde ilk kez akranlara gelecek olan dizide Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu ve İlker Kızmaz'ı izleyeceğiz. İşte reyting rekorları...
  2. Benim Adım Gültepe Birinci Bölüm Fragmanı

Benim Adım Gültepe Birinci Bölüm Fragmanı

benim adım gültepe hangi kanalda, benim adım gültepe ne zaman başlıyor, benim adım gültepe dizi oyuncuları Çekimlerinin İzmir de devam ettiği kanal d ekranlarının yepyeni dizilerinden biri olan "Benim adım gültepe" Eylül ayın da iddialı bir şekil de başlıyor. Güçlü bir kadrosu ve ilgi çekici konusu ile yılın en iddialı dizileri arasın da gösterilen yeni dizi"benim adım...
  3. "Benim Adım Gültepe" Dizi Oyuncuları Kim Kimdir?

"Benim Adım Gültepe" Dizi Oyuncuları Kim Kimdir?

benim adım gültepe dizi oyuncuları, benim adım gültepe hangi kanalda, benim adım gültepe oyuncuları Kanal d ekranlarının Eylül ayın da başlayacak ve yılın en iddialı dizileri arasın da gösterilen "benim adım gültepe" güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile daha başlamadan dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Daha önce kanal d ekranların da oynayan"öyle bir geçer zaman ki"...
  4. BENİM ADIM GÜLTEPE NEREDE ÇEKİLİYOR?

BENİM ADIM GÜLTEPE NEREDE ÇEKİLİYOR?

benim adım gültepe dizisi nerede çekiliyor,benim adım gültepenin çekim yeri,benim adım gültepe dizisi hangi şehirde çekiliyor,benim adım gültepe hangi bölgede çekiliyor, benim adım gültepe dizisinin seti nerede,benim adım gültepe dizisinin çekildiği yer hakkında bilgiler İzmirlilerin özellikle Gültepe'de yaşamakta olan İzmirlilerin yakından ilgisini çeken konulardan birisi de Benim Adım...
  5. BENİM ADIM GÜLTEPE 5. BÖLÜM FRAGMANI

BENİM ADIM GÜLTEPE 5. BÖLÜM FRAGMANI

benim adım gültepe dizisi 5. bölüm,benim adım gültepe 5. bölüm fragmanı,benim adım gültepe 5. bölüm özeti,benim adım gültepe dizisi 5. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] Gülali de, annesi ile Halil'in ihanetini öğreniyor... Annesinin yalanını yakalayan Gülali, ondan hesap sorar. Ancak istediği cevapları alamaz. Morali çok bozulan Gülali, Halil Abi'sinden onu babasına götürmesini ister....

Sayfayı Paylaş