gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

BENİM ADIM GÜLTEPE NEREDE ÇEKİLİYOR?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

benim adım gültepe dizisi nerede çekiliyor,benim adım gültepenin çekim yeri,benim adım gültepe dizisi hangi şehirde çekiliyor,benim adım gültepe hangi bölgede çekiliyor, benim adım gültepe dizisinin seti nerede,benim adım gültepe dizisinin çekildiği yer hakkında bilgiler Benim-Adım-Gültepe-Nerede-Çekiliyor.jpg

İzmirlilerin özellikle Gültepe'de yaşamakta olan İzmirlilerin yakından ilgisini çeken konulardan birisi de Benim Adım Gültepe dizisinin Gültepe'nin neresinde çekildiği. Kanal D ekranlarında 2014 Eylül ayı sezonunda yayın hayatına girecek olan Benim Adım Gültepe Dizisi İzmir'in Gültepe semtinde çekilmektedir.

Gültepe, İzmir ilinin Konak ilçesine bağlı olan Konak ilçesinin büyük semtlerinden biridir. Gültepe semti pek tekin olmayan, bir ilçedir. Kabadayılarıyla, iyi ve kötü insanlarıyla meşhur olan Gültepe semti, Benim Adım Gültepe dizisine ilham kaynağı olmuştur. Benim Adım Gültepe, İzmir başta olmak üzere genellikle Gültepe semti ve civarında her yerde çekilmektedir.

BENİM ADIM GÜLTEPE NEREDE ÇEKİLİYOR? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim Adım Gültepe Birinci Bölüm Fragmanı

Benim Adım Gültepe Birinci Bölüm Fragmanı

benim adım gültepe hangi kanalda, benim adım gültepe ne zaman başlıyor, benim adım gültepe dizi oyuncuları Çekimlerinin İzmir de devam ettiği kanal d ekranlarının yepyeni dizilerinden biri olan "Benim adım gültepe" Eylül ayın da iddialı bir şekil de başlıyor. Güçlü bir kadrosu ve ilgi çekici konusu ile yılın en iddialı dizileri arasın da gösterilen yeni dizi"benim adım...
  2. "Benim Adım Gültepe" Dizi Oyuncuları Kim Kimdir?

"Benim Adım Gültepe" Dizi Oyuncuları Kim Kimdir?

benim adım gültepe dizi oyuncuları, benim adım gültepe hangi kanalda, benim adım gültepe oyuncuları Kanal d ekranlarının Eylül ayın da başlayacak ve yılın en iddialı dizileri arasın da gösterilen "benim adım gültepe" güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile daha başlamadan dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Daha önce kanal d ekranların da oynayan"öyle bir geçer zaman ki"...
  3. "Benim Adım Gültepe" Dizi Konusu Dikkat Çekiyor!

"Benim Adım Gültepe" Dizi Konusu Dikkat Çekiyor!

benim adım gültepe konusu, benim adım gültepe ne zaman başlıyor, benim adım gültepe oyuncuları Kanal d ekranların da Eylül ayın da başlayacak yepyeni iddialı bir dizi olan "Benim Adım Gültepe" güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çekici konusu ile şimdiden ilgi odağı haline geldi. Yeni sezon da birçok kanalın olduğu gibi kanal d yeni ve iddialı dizilerle geliyor. Daha önce Ayça Bingöl ve...
  4. BENİM ADIM GÜLTEPE 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

BENİM ADIM GÜLTEPE 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

benim adım gültepe 4. bölüm,benim adım gültepe 4. bölüm fragmanı,benim adım gültepe 4. bölüm fragmanı,benim adım gültepe dizisi 4.bölüm özeti,benim adım gültepe dizisi 4. bölüm hakkında bilgiler Gültepe’de sırlar ortaya çıkıyor ! Dizinin bu bölümünde; Refik’in kardeşi Hikmet, Gülümser’i takibe alırken, yasak aşkın gizli tanığı Seyfi de gördüklerinden sonra ne yapacağını bilemiyor....
  5. BENİM ADIM GÜLTEPE 5. BÖLÜM FRAGMANI

BENİM ADIM GÜLTEPE 5. BÖLÜM FRAGMANI

benim adım gültepe dizisi 5. bölüm,benim adım gültepe 5. bölüm fragmanı,benim adım gültepe 5. bölüm özeti,benim adım gültepe dizisi 5. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] Gülali de, annesi ile Halil'in ihanetini öğreniyor... Annesinin yalanını yakalayan Gülali, ondan hesap sorar. Ancak istediği cevapları alamaz. Morali çok bozulan Gülali, Halil Abi'sinden onu babasına götürmesini ister....

Sayfayı Paylaş