gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

benim adım neydi annem!..neydi..mutlakaa okuyun

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: benim adım neydi annem!..neydi..mutlakaa okuyun

emegine saglik canimm,sözleyecek söz yok,rabbim herkesi korusun,

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

evet canım rabbim onların yardımcısı olsun

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

yüreğim parçaladı desem yeridir of allahım...emeğine sağlık esena canım.

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Süper olmuş emeğine sağlık :(

benim adım neydi annem!..neydi..mutlakaa okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sustur beni anne ... harika bir yazı kesinlikle okuyun

sustur beni anne ... harika bir yazı kesinlikle okuyun

İtişip can yakan mutlu olma çabalarımdan sıkıldım Bugün mutsuz kalabilirmiyim anneciğim..! Çocukluğumdaki o kocaman parmaklarına benzemeye başladı parmaklarım Büyüyorum büyüttüğün çocukların gibi sana özeniyorum bende Yüksek sesle ağlamıyorum artık rahatsız olmuyor hiç kimse Giysilerimide kolluyorum, çamur bulaşmıyor üzerlerine Tam istediğin çocuk oldum işte bak Gelip sevmeyecekmisin...
  2. Msg nedir,okuyun lutfen.

Msg nedir,okuyun lutfen.

msg ne demek MSG adında bir yiyecek katkı maddesi var.MONO SODYUM GLUTAMATYiyeceklere katıldığında, o yiyeceğin tadının beyin tarafından güzel Olarak algılanmasını sağlıyor. Tatlı, tuzlu, acı fark etmiyor.Hangi yiyeceğe katılırsa lezzetliymiş gibi geliyor. O yüzden gıdaüreticil erinin bir çoğu MSG'yi karlı olduğu için kullanıyorlar.MSG ZARARLI MI ?Buna okuduktan sonra siz...
  3. Ne adımız büyüktü... nede sesimiz

Ne adımız büyüktü... nede sesimiz

Ne ADıMıZ BüYüKTü..NeDe SeSiMiZ Ne adımız büyüktü Ne de sesimiz. Yaşadık Bir sunulmuş yaşamı Sakin Uslu Ve itirazsız Yaşadık yaşamak neyse Ama doğru ama yalan Belki gerçek belki masaldı Ölümün ardında kalan Öylesine gizliydi ki Yaşamın içindeki anlam İnandık Katlandık. Kendi küçük dünyamızın Dağlarını aştık Çöllerine düştük Umutlarımız Rüyalarımız Hayallerimiz oldu...
  4. BENİM ADIM GÜLTEPE 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

BENİM ADIM GÜLTEPE 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

benim adım gültepe 4. bölüm,benim adım gültepe 4. bölüm fragmanı,benim adım gültepe 4. bölüm fragmanı,benim adım gültepe dizisi 4.bölüm özeti,benim adım gültepe dizisi 4. bölüm hakkında bilgiler Gültepe’de sırlar ortaya çıkıyor ! Dizinin bu bölümünde; Refik’in kardeşi Hikmet, Gülümser’i takibe alırken, yasak aşkın gizli tanığı Seyfi de gördüklerinden sonra ne yapacağını bilemiyor....

Sayfayı Paylaş