gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Benim Annem Bir Melek 11.Bölüm

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bölüm Özeti: Neriman’in dünürleri ile mücadalesi sürüyor. Kamuran ve Sururi, Neriman’in biricik torunu Sinem’i yanlarinda götürmek konusunda çok israrli! Üstelik onarin misafirlik süreleri uzadikça, evde de hayat gittikçe zorlasiyor…
    Neriman ile Kamuran arasindaki torun mücadelesi herkesin hayatini kabusa çevirmisken, bir de erkeklerin sampiyorlar ligi telasi baslar. Cahit ve Metin maçlari evde izlemeyi planlar ama misafirlerle bu zor olacaktir.

Neriman yine muhtesem bir bulus ile evi stada çevirir! Sevgili esi ve oglu maçlari rahatlikla izlesin diye yaptigi organizasyonun altinda elbette bambaska planlari vardir. Maç baslar ve Fanatik Neriman da ortaya çikar!

Taksi duraginda ise gündemde ask acisi var. Çünkü Artiz ve Sebboy ayrilmaya karar verdi! Artiz, hayata küstü… Kendini yemege verdi… Tüm durak personeli de onu teselli etme derdinde.

Benim Annem Bir Melek 11.Bölüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim Annem Bir Melek 12.Bölüm

Benim Annem Bir Melek 12.Bölüm

Bölüm Özeti: Neriman Ece’nin anne ve babasinin Sinem’i götürme tesebbüslerini basari ile püskürtür. Ama evde simdi de Ece krizi yasanmaktadir. Ailesine gösterilen muameleye çok sinirlenen Ece, evi terk etmeye karar verir. Çetin de bütün yasananlara karsi iyice sinirlenince, Neriman’in istedigi olur. Neriman mahallenin çöpçatanini bile arar! Ogluna acilen yeni bir es bulacaktir! Ece...
  2. Benim Annem Bir Melek 14.Bölüm

Benim Annem Bir Melek 14.Bölüm

Bölüm Özeti: Dünyanin tüm sehirlerindeki sevgililerine ragmen, Hayrunisa Hanim hayatindan sikilmistir. Ve en çok da Neriman’in hayatina özenmektedir! Çetin, sevgili patronunun moralini düzeltmek için Adil Usta’nin restoraninda bir iftar düzenlemek ve herkesi çagirarak Hayrunisa Hanim’i eglendirmek ister. Metin sayesinde soförler de kollari sivayip bu isin organizasyonuna soyunurlar. Bu arada...
  3. Benim annem bir melek 21. bölüm özeti

Benim annem bir melek 21. bölüm özeti

Cahit, maç seyretmek için hazırlık yapar. Her türlü hazırlığını yapıp televizyonun karşısına geçer ama tam o sırada Neriman evi süpürmeye başlar. İkisi arasında kavga çıkar ve Cahit maçı seyretmek için Ece’nin evine gider. Ece ve Çetin evlerinde bir aile büyüğünün olmasından çok hoşlanır ve Cahit’e her zamankinden daha da iyi davranırlar. Bu durum Cahit’in de öyle hoşuna gider ki, oğlunun...
  4. Benim annem bir melek bölüm 26

Benim annem bir melek bölüm 26

benim annem bir melek artiz Ev hanımı Anne Neriman(Oya Başar); emekli dolmuş şoförü baba Cahit(Tarık Ünlüoğlu); baba mesleğini devam ettiren ve hala ailesiyle yaşayan büyük çocuk Metin(Şehsuvar Aktaş); karşı dairede oturan küçük oğlan Çetin(Ali Sunal); Çetin’in eşi Ece(Dolunay Soysert); Çetin’in patronu Hayrunisa Hanım (Nilgün Belgün); Metin’in nişanlısı Nalan (Ayçin İnci); Metin’in dolmuş...
  5. Benim annem bir melek 24. bölüm özeti

Benim annem bir melek 24. bölüm özeti

benim annem bir melek kız isteme NERİMAN NİŞAN YAPIYOR! NALAN VE METİN YÜZÜK TAKIYOR! Nalan Metini sıkıştırmaya başlar. Artık ailesi durumdan şikayet etmeye başlamıştır. En azından bir nişan yapmaları gerekmektedir. Metin kabul etmek zorunda kalır ve ailesine durumu anlatır. Turuncu ailesi hep birlikte kız istemeye gideceklerdir. Ece’de hazırlıklara başlar ama Neriman onun Turuncu...

Sayfayı Paylaş