gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Benim annem bir melek 20. bölüm özeti

Konu, 'Biten Diziler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Hepsi grubu bir konser verecektir. Sinem ile Berke’de bu konsere gitmek isterler. Sinem konsere gidebilmek için bir ay öncesinden babasına söylemiş ve biletleri alacağına dair söz almıştır. Konser günü gelir. Çetin biletleri almayı unutur ve hiç bilet kalmaz. Bütün ailede panik başlar, ne yapıp edip bilet bulmalıdırlar ama tüm çabaları boşa gider kimse bilet bulamaz. Sonunda iş Neriman’a kalır ve Neriman kendine has yöntemlerle sorunu çözer. Bu arada Cahit’in abisi Vahit bir ziyaret için Turuncu ailesinin evine gelmek ister. Ancak Vahit ile Neriman arasında uzun yıllara dayanan bir husumet vardır. Eğer Neriman Vahit’i görürse büyük olay çıkacaktır. Cahit, Metin ve Çetin düşünürler ve ne şişi ne kebabı yakmadan sorunu çözmek için bir formül bulurlar. Ece ve Nalan bir bahane bularak Neriman’ı evden uzaklaştırırlar. Erkekler de Vahit’i ağırlar. Tabi böyle bir planı Turuncu ailesi yaparsa sonuç fiyasko olur.

Benim annem bir melek 20. bölüm özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benim annem bir melek 2. bölüm özeti

benim annem bir melek 2. bölüm özeti

Ailenin en obur üyesi olan Cahit bir sabah aniden yemeden içmeden kesilir. Bütün aile panik halindedir. Cahit doktora gitme önerilerini de geri çevirmekte ve bir şeyinin olmadığını iddia etmektedir. Metin ve Çetin ne yapıp edip onu bir...
  2. benim annem bir melek 19. bölüm özeti

benim annem bir melek 19. bölüm özeti

Sıddık'ın kahveden tanıdığı bir arkadaşı, bir kıza aşıktır. Ama çok utangaç olduğu için bir türlü aşkını ilan edemez. Sıddık, Berke'den arkadaşı adına bir aşk mektubu yazmasını rica eder. Berke güzel bir aşk mektubu yazar, ama mektubun kime yazıldığı belli değildir. Bu mektup ilginç tesadüfler sonucu küçük bir tur atar. Önce Ece mektubu Neriman'ın evinde bulur ve bir aşığından Neriman'a...
  3. Benim annem bir melek 21. bölüm özeti

Benim annem bir melek 21. bölüm özeti

Cahit, maç seyretmek için hazırlık yapar. Her türlü hazırlığını yapıp televizyonun karşısına geçer ama tam o sırada Neriman evi süpürmeye başlar. İkisi arasında kavga çıkar ve Cahit maçı seyretmek için Ece’nin evine gider. Ece ve Çetin evlerinde bir aile büyüğünün olmasından çok hoşlanır ve Cahit’e her zamankinden daha da iyi davranırlar. Bu durum Cahit’in de öyle hoşuna gider ki, oğlunun...
  4. Benim annem bir melek 24. bölüm özeti

Benim annem bir melek 24. bölüm özeti

benim annem bir melek kız isteme NERİMAN NİŞAN YAPIYOR! NALAN VE METİN YÜZÜK TAKIYOR! Nalan Metini sıkıştırmaya başlar. Artık ailesi durumdan şikayet etmeye başlamıştır. En azından bir nişan yapmaları gerekmektedir. Metin kabul etmek zorunda kalır ve ailesine durumu anlatır. Turuncu ailesi hep birlikte kız istemeye gideceklerdir. Ece’de hazırlıklara başlar ama Neriman onun Turuncu...
  5. Benim annem bir melek 25. bölüm özeti

Benim annem bir melek 25. bölüm özeti

NERİMAN’IN TASARRUF TEDBİRLERİYLE EV BUZ TUTACAK!!! Doğalgaz faturalarına gelen %80 zam Turuncu ailesini de derinden etkiler. Neriman hem kendi evinin hem de gelininin evinin kombilerini kapatır. Havalar da soğuk gitmektedir ve herkes titremeye başlar. Bunun üzerine ne yapacaklarını düşünürken eski sobalı günlere dönmeye karar verirler. Ancak hiçbiri soba kurmak konusunda tecrübeli...

Sayfayı Paylaş