gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Benim annem bir melek 23. bölüm özeti

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

benim annem bir melek babalarla dans benim annem bir melek dans yarışması Cahit bir sabah beli tutulmuş olarak kalkınca herkes onu bu dertten kurtarmak için çareler üretmeye başlar. Sonunda Nalan’ ın önerisi ile güzel bir masaj salonu bulup bir kaç seans masaj yaptırmasına karar verilir. Neriman bu fikri pek istemese de kabul etmek zorunda kalır. Cahit onu masaj salonuna götüren Çetin ve Metin’i ikna ederek masaj salonu yerine durağa gider ve orada düzenlenen tavla turnuvasına katılarak bütün şoförlerin parasını almaya başlar.
    Bu başarı ve heyecan yüzünden sırtının tutulması da geçer. Akşam eve dönerken ertesi gün de düzenlenecek olan turnuvaya katılabilmek için sanki sırtı hala sorunlu imiş gibi yapar ki ertesi gün gene masaj salonuna gitmek bahanesi ile evden çıkabilsin. Bu arada Neriman endişelidir, gazetelerde okuduğu masaj salonları ile ilgili haberler yüzünden tedirgindir. Kocasının bir an önce iyileşmesini de istediğinden arayıp tarayıp kendi kafasına yatan bir masaj salonu bulur. Ancak bu kez Neriman’ın da işleri karışabilir?

Bu arada Sinem’in okulunda babasız çocuklar yararına bir balo düzenlenmiştir. Babalar ve kızları dans edecektir. Ama Çetin hızlı danslarda iyi olmasına rağmen balolarda yapılan dansları hiç bilmemektedir. Sorunun çözümü yine seyirciyi kahkahaya boğacak elbette.

Benim annem bir melek 23. bölüm özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benim annem bir melek 2. bölüm özeti

benim annem bir melek 2. bölüm özeti

Ailenin en obur üyesi olan Cahit bir sabah aniden yemeden içmeden kesilir. Bütün aile panik halindedir. Cahit doktora gitme önerilerini de geri çevirmekte ve bir şeyinin olmadığını iddia etmektedir. Metin ve Çetin ne yapıp edip onu bir...
  2. Benim annem bir melek 20. bölüm özeti

Benim annem bir melek 20. bölüm özeti

Hepsi grubu bir konser verecektir. Sinem ile Berke’de bu konsere gitmek isterler. Sinem konsere gidebilmek için bir ay öncesinden babasına söylemiş ve biletleri alacağına dair söz almıştır. Konser günü gelir. Çetin biletleri almayı unutur ve hiç bilet kalmaz. Bütün ailede panik başlar, ne yapıp edip bilet bulmalıdırlar ama tüm çabaları boşa gider kimse bilet bulamaz. Sonunda iş Neriman’a kalır...
  3. Benim annem bir melek 22. bölüm özeti

Benim annem bir melek 22. bölüm özeti

Cahit maç seyretmek için hazırlık yapmaktadır. Her türlü hazırlığını yapıp televizyonun karşısına geçer ama tam o sırada Neriman evi süpürmeye başlar. İkisi arasında kavga çıkar ve Cahit maçı seyretmek için Ece’nin evine gider! Ece ve Çetin evlerinde bir aile büyüğünün olmasından çok hoşlanır ve Cahit’e her zamankinden daha da iyi davranırlar. Bu durum Cahit’in de öyle hoşuna gider ki,...
  4. Benim annem bir melek 24. bölüm özeti

Benim annem bir melek 24. bölüm özeti

benim annem bir melek kız isteme NERİMAN NİŞAN YAPIYOR! NALAN VE METİN YÜZÜK TAKIYOR! Nalan Metini sıkıştırmaya başlar. Artık ailesi durumdan şikayet etmeye başlamıştır. En azından bir nişan yapmaları gerekmektedir. Metin kabul etmek zorunda kalır ve ailesine durumu anlatır. Turuncu ailesi hep birlikte kız istemeye gideceklerdir. Ece’de hazırlıklara başlar ama Neriman onun Turuncu...
  5. Benim annem bir melek 25. bölüm özeti

Benim annem bir melek 25. bölüm özeti

NERİMAN’IN TASARRUF TEDBİRLERİYLE EV BUZ TUTACAK!!! Doğalgaz faturalarına gelen %80 zam Turuncu ailesini de derinden etkiler. Neriman hem kendi evinin hem de gelininin evinin kombilerini kapatır. Havalar da soğuk gitmektedir ve herkes titremeye başlar. Bunun üzerine ne yapacaklarını düşünürken eski sobalı günlere dönmeye karar verirler. Ancak hiçbiri soba kurmak konusunda tecrübeli...

Sayfayı Paylaş