gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Benim annem bir melek bölüm 26

Konu, 'Biten Diziler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

benim annem bir melek artiz Ev hanımı Anne Neriman(Oya Başar); emekli dolmuş şoförü baba Cahit(Tarık Ünlüoğlu); baba mesleğini devam ettiren ve hala ailesiyle yaşayan büyük çocuk Metin(Şehsuvar Aktaş); karşı dairede oturan küçük oğlan Çetin(Ali Sunal); Çetin’in eşi Ece(Dolunay Soysert); Çetin’in patronu Hayrunisa Hanım (Nilgün Belgün); Metin’in nişanlısı Nalan (Ayçin İnci); Metin’in dolmuş durağının kahyası Bir-İki Sami (Bahtiyar Engin); dolmuş şoförü Artiz (Ufuk Özkan) ile çok eğlenceli bir hayatın penceresi açılacak…
    Cadılığına çok cadı, ama bir o kadar da tatlı bir kaynananın etrafında; kocaman, mutlu ve çok komik bir aile!

Benim annem bir melek bölüm 26 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim Annem Bir Melek 12.Bölüm

Benim Annem Bir Melek 12.Bölüm

Bölüm Özeti: Neriman Ece’nin anne ve babasinin Sinem’i götürme tesebbüslerini basari ile püskürtür. Ama evde simdi de Ece krizi yasanmaktadir. Ailesine gösterilen muameleye çok sinirlenen Ece, evi terk etmeye karar verir. Çetin de bütün yasananlara karsi iyice sinirlenince, Neriman’in istedigi olur. Neriman mahallenin çöpçatanini bile arar! Ogluna acilen yeni bir es bulacaktir! Ece...
  2. Benim Annem Bir Melek 14.Bölüm

Benim Annem Bir Melek 14.Bölüm

Bölüm Özeti: Dünyanin tüm sehirlerindeki sevgililerine ragmen, Hayrunisa Hanim hayatindan sikilmistir. Ve en çok da Neriman’in hayatina özenmektedir! Çetin, sevgili patronunun moralini düzeltmek için Adil Usta’nin restoraninda bir iftar düzenlemek ve herkesi çagirarak Hayrunisa Hanim’i eglendirmek ister. Metin sayesinde soförler de kollari sivayip bu isin organizasyonuna soyunurlar. Bu arada...
  3. Benim annem bir melek 20. bölüm özeti

Benim annem bir melek 20. bölüm özeti

Hepsi grubu bir konser verecektir. Sinem ile Berke’de bu konsere gitmek isterler. Sinem konsere gidebilmek için bir ay öncesinden babasına söylemiş ve biletleri alacağına dair söz almıştır. Konser günü gelir. Çetin biletleri almayı unutur ve hiç bilet kalmaz. Bütün ailede panik başlar, ne yapıp edip bilet bulmalıdırlar ama tüm çabaları boşa gider kimse bilet bulamaz. Sonunda iş Neriman’a kalır...
  4. Benim annem bir melek 24. bölüm özeti

Benim annem bir melek 24. bölüm özeti

benim annem bir melek kız isteme NERİMAN NİŞAN YAPIYOR! NALAN VE METİN YÜZÜK TAKIYOR! Nalan Metini sıkıştırmaya başlar. Artık ailesi durumdan şikayet etmeye başlamıştır. En azından bir nişan yapmaları gerekmektedir. Metin kabul etmek zorunda kalır ve ailesine durumu anlatır. Turuncu ailesi hep birlikte kız istemeye gideceklerdir. Ece’de hazırlıklara başlar ama Neriman onun Turuncu...
  5. Benim annem bir melek 25. bölüm özeti

Benim annem bir melek 25. bölüm özeti

NERİMAN’IN TASARRUF TEDBİRLERİYLE EV BUZ TUTACAK!!! Doğalgaz faturalarına gelen %80 zam Turuncu ailesini de derinden etkiler. Neriman hem kendi evinin hem de gelininin evinin kombilerini kapatır. Havalar da soğuk gitmektedir ve herkes titremeye başlar. Bunun üzerine ne yapacaklarını düşünürken eski sobalı günlere dönmeye karar verirler. Ancak hiçbiri soba kurmak konusunda tecrübeli...

Sayfayı Paylaş