gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

benim annem bir melek dizi karekterleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

benim annem bir melek çaycı benim annem bir melek para para ecenin gerçek adı berivan berivan video [​IMG] Cahit TURUNCU (Tarık Ünlüoğlu) 60 lı yaşlarda…Şöförlükten emekli.

Çocuklarının şöför olmasını istememiş ve küçük oğlunda bunu başarmış ancak büyük oğlu Metin baba mesleğini devam ettirmiş. Metin'e babadan kalma dolmuşu satıp yeni model bir dolmuş aldığı için her zaman biraz kızgındır.

Tembel bir adam. Bütün gün yaptığı televizyonun karşısında oturup zap yaparak vakit öldürmek.

Midesine çok düşkün. Bütün gün evde oturup sürekli karısının pişiridklerini yer.

Evliliğin, kadın egemenliğinde bir kurum olduğuna inanır.

Onun gibi boğazına düşkün olan büyük oğlu Metin ile aynı evde yaşadıkları için devamlı takışırlar.

Cahit'in bir günü aynen şöyle geçer: Sabah kahvaltı eder. Sonra televizyonun karşısına yayılır ve tüm gün zap yapar. Arada bir şeyler bulup karısı ile didişir. Gününün yarısını kendi evinde yarısını oğlunun evinde geçirir. Torununa gelinine takılır. Yemek saatlerini hiç atlamaz. Yemek saatleri dışında da yemege kadar dayanabilmek için karısına abur cubur hazırlatır.

Koyu bir Galatasaray taraftarıdır ve takımına laf söyletmez.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: benim annem bir melek dizi karekterleri
    [​IMG] Neriman TURUNCU
    (Oya Başar) Cahit'in eşi. Ev kadını. Oldukça iyi bir aşçı ve son derece titiz.
    Kocası ve çocuklarına karşı sevgisini daha çok onlara sürekli yemekler, tatlılar, pastalar yaparak gösteriyor.

Gelini Ece'yi seviyor ama her oğlan annesinde biraz olan, gelini sinir etme, yaptığı hiçbir şeyi beğenmeme ve her fırsatta aşağılama (ya da iğneleme diyelim) onda biraz fazlaca var. Ece'nin ev kadınlığı ve aşçılığına (hatta bazen anneliğine) dokundurmadan yapamıyor.

Her lafı iğneli, her hareketi kasıtlı. Ancak bütün bu hallerine rağmen gene de herkesin gözünde bir melek çünkü yaptıkları ne kadar çevresindekileri sinir etse, çıldırtsa da, sonuçta hep onların iyiliğine sonuçlanıyor.

Torunu Sinem onun gözündeki en değerli insandır. Sinem'in okulu ve öğretmenleri ile en çok o ilgilenir.

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

[​IMG] Metin TURUNCU
    (Şehsuvar Aktaş) Ailenin büyük oğlu. Bekar ve anne babası ile yaşıyor. Bostancı-Taksim hattında baba mesleği olan şoförlüğü sürdürüyor.
    Koyu bir fenerbahçe taraftarı.

Annesinin yemeklerinin hayranıdır.

Kadınlar karşısında eli ayağı tutulan biridir.En son ilişkisi Nalan'dır. Ve Nalan'la evlenmeyi düşünmektedir.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

[​IMG] Çetin TURUNCU
    (Ali Sunal) Ailenin küçük oğlu. 30 lu yaşlarda.
    Abisinin aksine o okumuş,
    İthalat-ihracat alanında faaliyet gösteren bir şirketin müdürü.

Evli ve bir kızı var. Annesine rağmen hem ailesi ile ilişkilerini hem de evliliğini sürdürme derdinde. Koyu bir Beşiktaş taraftarı.

Abisi belki de hayattaki en büyük dostu.
    Babası ve abisi ile birlikte anneden korkunç çekinirler.

İşyerinde de işten hiç anlamayan bayan patronu, çılgın bir kız olmasına rağmen işleri çok iyi çekip çevirdiği için bir türlü kovamadığı sekreteri ve sekretere deli divane aşık çaycı ile başı derttedir.

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

[​IMG] Ece TURUNCU
    (Dolunay Soysert) Çetin'in eşi. Önceden peysaj mimarı imiş ama Çetin'in maaşı çok iyi olduğu ve de bebeklerine kendisi bakmak istediği için mesleğini bırakmış. Kaynanası sırf onu kızdırmak için ve de peysaj mimarisi gibi şeylere aklı ermediği için bahçıvan diyor ona...

Kocasının ailesinin her ferdini çok sever ve iyi anlaşır ama Neriman ile bir türlü. Aslında sevmektedir kaynanasını, kimselere laf söylettirmez onun için ama devamlı iğnelemesi yok mu...

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

[​IMG] Sinem TURUNCU
    (Ezgi Yeşiltan) Çetin ve Ece'nin kızı. 8 yaşlarında ve ilkokula gidiyor.
    Son derece zeki ve afacan bir kız.

Aile bireyleri arasındaki çatışmaları çok iyi kullanıp değerlendiren ve her istediğini yaptıran biri. Büyümüş de küçülmüş denilen tipte bir çocuk.

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

[​IMG] NALAN
    (Ayçin İnci) Metin'in kız arkadaşı.
    Neriman ile daha önceden tanışmış ve birbirlerini sevmişler.Neriman 'ın
    desteğine sahip.

Oldukça saf, iyi huylu. Saflığı nedeni ile sık sık büyük potlar kırıyor. Fal, burçlar, tarot gibi şeylere çok inanıyor.

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

[​IMG] KAPICI KADIN HASILA
    (Bala Atabek) Biraz tombul bir kadın. Doğulu.

Her zaman yanında bir pankart taşıyor ve pankartta "aile içi şiddet" konulu sloganlar var. Herkese her fırsatta kocasından şiddet gördüğünü söylüyor ve ya bir kolu sargılı, ya bir gözü mor olarak dolaşıyor oysa sık sık kocası ile kavga ediyor ama hep üstün gelen o. Yani aile içi şiddeti kocası görüyor aslında.

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

[​IMG] KAPICI ADAM SIDDIK
    (Mert Öner) Hasıla'nın kocası. Zayıf kara kuru bir adam. Ekmek gazete vs...
    Karısı ile konuşmalarında kesin egemen olan karısı. Sıddık sessiz, gariban, ezik bir adam.

10. Misafir

Misafir Forum Okuru

[​IMG] BİR İKİ SAMİ
    (Bahtiyar Engin) Bostancı Taksim dolmuşlarının Bostancı ayağındaki kahya… Sürekli "Taksim bir iki taksim bir iki" diye bağırdığı için herkes ona "bir iki" diye hitap ediyor.

Kimsesi olmayan, duraktaki çay ocağında geceleyen ve bütün gününü "taksim bir iki" diyerek minibüslerin ve şöförlerin arasında geçiren biri.

Her türlü şans oyununu oynar. Hayali birgün en büyük ikramiyeyi kazanıp bütün şöförlere kıyaklar yapmaktır.

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

[​IMG] ARTİST (ARTİZ)
    (Ufuk Özkan) Adı Ayhan ama herkes onu artist diye biliyor.
    Her an yeni bir filme başlayacakmış gibi janti giyinir.

O oyunculuktan konuşmaya başladıgında tüm şöförler "sıra bana geldi" diyerek kaçarlar çay ocağından.

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

[​IMG] MECNUN
    (Kerim Yağcı) Adı Selim ama herkes ona Mecnun diyor çünkü Leyla isminde bir kıza deliler gibi aşık. Devamlı durakta Leyla için şiirler yazar. Mecnun için hayat sadece Leyla'dan ibarettir.

13. Misafir

Misafir Forum Okuru

[​IMG] ÇAYCI TURSUN
    (Şevket Çapkınoğlu) Çay ocağının sahibi. Hopalı'dır. İnatçı. Biraz zor anlayan biridir. Saf da denilebilir. Ocakta kocaman bir defteri vardır ve her şöförün de bir sayfası. Buraya her çay için bir "çızık" (çizgi) çeker. Genellikle ödeme zamanlarında bu çizgilerin sayısı hakkında kavga çıkar.

14. Misafir

Misafir Forum Okuru

[​IMG] ŞEBBOY
    (Hande Dane) Çetin'in sekreteri. Genç ve güzel bir bayan. Hemen hemen hergün yeni bir erkek arkadaş bulur veya ayrılır. Tam bir alışveriş manyağıdır. Tüm bu olumsuzluklarına rağmen sekreter olarak bulunmaz biridir.

15. Misafir

Misafir Forum Okuru

[​IMG] ÇAYCI ZÜLFİKAR
    (Barış Yıldız) Sekretere aşık ama hiç karşılık görmüyor. Son derece cimridir. İstanbul'da doğma büyüme ama daha çok küçük yaşta iken anne ve babasını kaybetmiş. Zaman zaman sekreterin dikkatini çekmek için ona hediyeler alıyor.Sekreter her zaman onu azarlıyor ama o bu azarları bile iltifat gibi görüyor.

benim annem bir melek dizi karekterleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim Annem Bir Melek dizi resimleri

Benim Annem Bir Melek dizi resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Benim Annem Bir Melek 4. bölüm dizi özeti

Benim Annem Bir Melek 4. bölüm dizi özeti

DÖRDÜNCÜ BÖLÜM Ece'nin lise yıllarından bir arkadaşı...
  3. Benim Annem Bir Melek 6. bölüm dizi özeti

Benim Annem Bir Melek 6. bölüm dizi özeti

ALTINCI BÖLÜM ECE HAMİLE! NERİMAN ETRAFINDA PERVANE!...
  4. Benim Annem Bir Melek 9. bölüm dizi özeti

Benim Annem Bir Melek 9. bölüm dizi özeti

benim annem bir melek artiz DOKUZUNCU BÖLÜM ŞOFÖR...
  5. benim annem bir melek dizi künye

benim annem bir melek dizi künye

küçük kadınlar melodika notaları benim annem güzel annem melodika notaları benim güzel Yapımcı: Necati Akpınar - Yönetmen: Hakan Algül - Senaryo: Vasıf Küçükoruç - Uygulayıcı yapımcı: Elif Yakarçelik Genel Koordinatör: Derya Yaruç - Görüntü Yönetmeni: Mustafa Kuşçu...

Sayfayı Paylaş