gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Benim annem bir melek (Yılbaşı Özel) Özeti

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

benim annem bir melek yaşar Turuncu ailesinde, her özel gün gibi bu yıl yılbaşı için de kriz var! Her yıl, yemeği Neriman’ın hazırlamasına Ece bu yıl İsyan eder.
    Neriman elbette bu isyana prim vermez. Her ikisi de kendi hindilerini pişirmek üzere harekete geçerler.
    Bu arada Hayrunisa hanım Avrupa’dan gelecek iş adamları için bir gazinoda rezervasyon yaptırmıştır. Çok önemli misafirleri ile yeni yıla bu gazinoda girecektir.
    Elbette yine herşey birbirine karışır. BENİM ANNEM BİR MELEK, yılbaşı özel bölümünde, binbir macera ile ekrana gelecek. Seyirci kendi aileleri kadar yakın gördüğü bu aile ile birlikte SUZAN KARDEŞ, MEHMET ERDEM, ENBE ORKESTRASI, YAŞAR ve NİL BURAK ‘ın da sürprizlerle yer aldığı bir bölüm izleyecek. Bostancılı Neriman ve ailesi ile yeni yılı coşku ile karşılayacak

Benim annem bir melek (Yılbaşı Özel) Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benim annem bir melek 2. bölüm özeti

benim annem bir melek 2. bölüm özeti

Ailenin en obur üyesi olan Cahit bir sabah aniden yemeden içmeden kesilir. Bütün aile panik halindedir. Cahit doktora gitme önerilerini de geri çevirmekte ve bir şeyinin olmadığını iddia etmektedir. Metin ve Çetin ne yapıp edip onu bir...
  2. Benim annem bir melek 20. bölüm özeti

Benim annem bir melek 20. bölüm özeti

Hepsi grubu bir konser verecektir. Sinem ile Berke’de bu konsere gitmek isterler. Sinem konsere gidebilmek için bir ay öncesinden babasına söylemiş ve biletleri alacağına dair söz almıştır. Konser günü gelir. Çetin biletleri almayı unutur ve hiç bilet kalmaz. Bütün ailede panik başlar, ne yapıp edip bilet bulmalıdırlar ama tüm çabaları boşa gider kimse bilet bulamaz. Sonunda iş Neriman’a kalır...
  3. Benim annem bir melek 21. bölüm özeti

Benim annem bir melek 21. bölüm özeti

Cahit, maç seyretmek için hazırlık yapar. Her türlü hazırlığını yapıp televizyonun karşısına geçer ama tam o sırada Neriman evi süpürmeye başlar. İkisi arasında kavga çıkar ve Cahit maçı seyretmek için Ece’nin evine gider. Ece ve Çetin evlerinde bir aile büyüğünün olmasından çok hoşlanır ve Cahit’e her zamankinden daha da iyi davranırlar. Bu durum Cahit’in de öyle hoşuna gider ki, oğlunun...
  4. Benim annem bir melek 24. bölüm özeti

Benim annem bir melek 24. bölüm özeti

benim annem bir melek kız isteme NERİMAN NİŞAN YAPIYOR! NALAN VE METİN YÜZÜK TAKIYOR! Nalan Metini sıkıştırmaya başlar. Artık ailesi durumdan şikayet etmeye başlamıştır. En azından bir nişan yapmaları gerekmektedir. Metin kabul etmek zorunda kalır ve ailesine durumu anlatır. Turuncu ailesi hep birlikte kız istemeye gideceklerdir. Ece’de hazırlıklara başlar ama Neriman onun Turuncu...
  5. Benim annem bir melek 25. bölüm özeti

Benim annem bir melek 25. bölüm özeti

NERİMAN’IN TASARRUF TEDBİRLERİYLE EV BUZ TUTACAK!!! Doğalgaz faturalarına gelen %80 zam Turuncu ailesini de derinden etkiler. Neriman hem kendi evinin hem de gelininin evinin kombilerini kapatır. Havalar da soğuk gitmektedir ve herkes titremeye başlar. Bunun üzerine ne yapacaklarını düşünürken eski sobalı günlere dönmeye karar verirler. Ancak hiçbiri soba kurmak konusunda tecrübeli...

Sayfayı Paylaş