gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Benim Annem En çirkini!!!!!!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Anneler gününz kutlu olsun... Annelerimize olan sevgimiz aşikar buna hiç kimse itiraz edemez her ne kadar bo konuylailgili hergün anneler günüdür v.s. gibi zırvalamalar olsada beni rahatsız eden ve midemi bulandıran şey bütün çocuklara küçücük yaşından itibaren
    benim annem en güzeli
    yarışması içerisine sokulmaya çalışılıyor olması...
    benim annemin güzelliğini ispatlamam için ona filanca reklamda çıkan filanca hediyeyi almalıyım eğer alamazsam benim annem en güzeli olamayacak.
    tüh benim param yok o yüzden benin annem buyılda çirkin kalacak...
    maalesef Annesi hayatta olmayan çocuklar annelerini bir türlü güzelleştiremeyecekler... çünki onların reklamlarda anlatıldığı gibi güzelleştirebilecekleri bir anneleri yok...
    evet bu yılda fakir çocukların veya öksüzlerin anneleri çirkin kalacak... çünki medya bunu söylüyor bunu anlatıyor...:((((((((((( İLGİLİLERE!!!!!!

Benim Annem En çirkini!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dunyanın en çirkın köpeyı öldu

dunyanın en çirkın köpeyı öldu

ABD’nin California eyaletinde düzenlenen bir yarışmada dünyanın en çirkin köpeği unvanını alan “Sam” öldü. Santa Barbara basın kuruluşundan yapılan açıklamada, tüysüz bedeni, seyrek çıkık dişleri, yamru yumru kafasının tepesinde bir öbeksaçı bulunan Sam’in, 15. doğum gününden kısa süre önce, cuma günü öldüğü belirtildi. Çin asıllı ibik saçlı sam, 2003’te California’daki Sonoma-Marin...
  2. Anne sütünden sonra en değerli besin balık

Anne sütünden sonra en değerli besin balık

Çocuklar için anne sütünden sonra en değerli besin hangisi diye merak ediyorsanız işte cevabı... Uzmanlar balığın, anne sütünden sonra en değerli besin olduğunu söyledi. Doç. Dr. Fatma Arık Çolakoğlu, balık etinin ucuz protein ve enerji kaynağı olduğunu açıkladı. Balık tüketiminin bitkisel ürünler ve kırmızı et tüketimine oranla geri kaldığını ifade eden Çolakoğlu, ''Oysa ki ülkemizde...
  3. Dünyanın en çirkin arabaları

Dünyanın en çirkin arabaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Allah Katında En Çirkin Ses

Allah Katında En Çirkin Ses

dünyanın en çirkin sesi en çirkin ses aslan kükremesi kaç desibeldir aslan kükremesi kaç desibel desibel Mevlana hazretleri birgün öğrencilerine ALLAH katında en çirkin ses nedir diye sordu Öğrencileri bu sorunun cevabını bulamadılar ve hocam siz cevaplayınızda öğrenelim derler Mevlana; Her hayvanın kendisine mahsus bir zikri tesbihi iniltisi vardır Mesela devenin böğürtüsü aslanın kükremesi...

Sayfayı Paylaş