gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benim bebeğim yeşil kaka yapıyor sizde böyle oldu mu ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

7 aylık bir oğlum var bazen yemyeşil kaka apıyor kızlar acaba sütten mi yoksa ek gıdalardan mı oluyor bu hususta bilginiz var mı dizanteriden korkuyorum ama tecrübesizim ilk oğlum bana bilgi verirmisiniz ( yani ilk çocuğum )

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bebeklerde kaka sorunları zaman zaman renk değişimi oluyor. Bunun nedeni, onu emzirdiğiniz yani anne sütü verdiğiniz için, sizin yediklerinizden de olabilir ya da ona verdiğiniz bebek mamalarından da (ek gıdalar) olabilir. Bu durum devam ederse, içinizinde rahatlaması için, size önerimiz uzman bir hekime gitmeniz olacaktır. Sağlıklı günler dileriz...
    Meleklermekani.com

Benim bebeğim yeşil kaka yapıyor sizde böyle oldu mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sİzİn HİÇ BÖyle Dostunuz Oldu Mu?

Sİzİn HİÇ BÖyle Dostunuz Oldu Mu?

sizin hiç böyle dostunuz oldu mu sizin hiç böyle dostunuz oldumu oldu mu video oldumu bir video SİZİN HİÇ BÖYLE DOSTUNUZ OLDU MU Daima düşünceliydi. Susması konuşmasından uzun sürerdi. Lüzumsuz yere konuşmaz; konuştuğunda ne fazla, ne eksik söz kullanırdı. Dünya işleri için hiç kızmazdı. Kendi şahsı için asla öfkelenmez ve öç almazdı. Kötü söz söylemezdi. Affediciliği tabii idi. İntikâm...
  2. Siz de bunları yapıyor musunuz?

Siz de bunları yapıyor musunuz?

Kaslardaki hassasiyet ve ağrılar, çene bölgesinde veya yanaklarda hissedilen ağrılardır. Genellikle diş sıkma nedeniyle ortaya çıkar. En çok görülen şikayetlerden biridir. Çene eklemindeki ağrıların nedenleri nelerdir? Sürekli dişleri sıkmak, diş gıcırdatma (bruksizm) Duruş bozuklukları (özellikle başın öne doğru eğik olduğu duruşlar) Çenenin kapanış bozuklukları ve dişlerdeki...
  3. böyle mi yapardınız siz olsanız????*

böyle mi yapardınız siz olsanız????*

gercekten yetinmeyi bilmiyor muyuz acaba bayanlar olarak???????????????????????????????????* ahhhhhhhhh kadınlarrrrrrrr :yahoo: :yahoo: :yahoo:
  4. Böyle teklifler alanınız oldu mu?

Böyle teklifler alanınız oldu mu?

Sevgili melekler, Aşağıdaki tekliflere bakın. Böyle teklifler almak ister miydiniz?abdul: hatice, benimle çıkar mısın? çıkar mısın? çıkar mısın? hatice: evet evet evet hayrunnisa, bu akşam benim evimde çağrı filmini izlemeye ne dersin? cola turka ve saray krakerlerim de var... abdullah: fatma bu geceki ilahi konserine iki biletim var gidelim mi? fatma: hayırlısı olsun abdullah... - bir huri...
  5. böyle eviniz olsun mu?

böyle eviniz olsun mu?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş