gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benim bebeğimin gazı çıkmıyor bir türlü çıkaramıyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bana gaz çıkartma yöntemlerinden bahseder misiniz. Sizler bebeğinizin gazını nasıl çıkartıyorksunuz. Ben bir türlü çıkartmayı başaramıyorum. İlk çocuğum olduğu iin biraz tecrübesizlik var açıkçası lütfen yardımınıza ihtiyacım var.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Bebeklerde gaz sorunu yaygın ve olası bir sorundur. Bunun için size sitemizde bulunan Bebeklerde gaz çıkarma yöntemleri hakkında bilgiler adlı konumuza bakmanızı öneriyorum.

Benim bebeğimin gazı çıkmıyor bir türlü çıkaramıyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir kadının türlü türlü değişimi

bir kadının türlü türlü değişimi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kızlar bebeğim bir türlü yumurta yemiyor napacam

Kızlar bebeğim bir türlü yumurta yemiyor napacam

Kızlar yumurta son derece önemli ama benim bebeğim bir türlü yumurta yemiyor ağzında geveleyip duruyor. Hani büyük insanlarda bazen yumurtanın o sarısından ( bu arada yumurta kaynamış kızlar ) nefret ederler. Ama bebeğim yemeli tavsiyeniz var mı ?
  3. bebeğim bir türlü doğmuyor 41+3 günlük hamişim

bebeğim bir türlü doğmuyor 41+3 günlük hamişim

kızlar ya 41+3 günlük hamişim ama bebeğimden daha ses seda yok acaba tehlikeli bir durum mu bu. Suni sancı vs yaptırsam ne olur. Bunu yaşayan oldu mu ?
  4. Bebeğim bir türlü emmiyor daha 2.5 aylık yardımm

Bebeğim bir türlü emmiyor daha 2.5 aylık yardımm

Bebeğim gözümün nuru daha 2.5 aylık ve memeyi reddediyor.Ne yapacağım şaşaırdım.Üstelik meme uçlarım feci derecede yara, canım çıkıyor ama emzirmeye çalışıyorum, en fazla 2-3 dk alıyor sonra ağlıyor istemiyor, ne olacak böyle ? :(((
  5. Saçlardaki bit bi türlü çıkmıyor

Saçlardaki bit bi türlü çıkmıyor

arkadaşlar kızımın saçında bit var ama bir türlü gitmiyor ve sirkeleri yapışmış tarakla çıkmıyor elimle şiddetli şekilde kıstırarak zorla çıkartmaya çalışıyorum bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş