benim bi önerim varrrrrrrrr

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
benim bi önerim varrrrrrrrr
sevgili adminlerim ;

ben naçizane bi önerim olacak. nasıl karşılanır ne denilir bilemiyorum bunu sizlerin değerli görüşlerine bırakıorum.

görüldüğü gibi buraya herkes giriyor ve buna erkeklerde dahil oluyor ve hatta öle bir girişleri oluyorki herkes şaşırıp kalıyor. bunlara anında müdahale ediliyor teşekkür ederim ama bazı erkekleri seçmek zor oluyor yada erkek die bayanları banlatabiliyorus çünkü emin olamıyorus.

benim önerim daha önce bu şekilde bi düşünce oldumu bilmiyorum ama ben yinede önerimi sizlere sunmak istiyorum.
bu siteye girmek isteyen TC kimlik numarası ile girse yani kayıt esnasında kayıt bilgilerine TC kimliğinide yazsa bu TC kimliklerde siz adminlerimiz tarafında denetlense ve bölelikle aramıza girmek isteyen bazı şahıslar engellense giremese daha güzel olmazmı acaba bu mümkün olurmu değerli görüşlerinize bırakıyorum.

saygı ve sevgilerimle :kiss:

TC yi yazsa bıle erkek kadın oldugunu nasıl bılceksın artık bırde e şifre var kımlık bılgılerıne asıl bakcaksın bu sankı özeline gırmeolur bana göre..

asimelek önerin gerçekten ilginçmş ama pek işe yaramaz erkekler bazen sorun oluyor ama T.C kimlik numarası bence gereksiz

yaa ne bilimmm çok sinir oldum bu günki bazı olaylara o yüzden böle bi şey geldi aklıma abimin üye olduğu bi sitede böle bir uygulama vardı oradan aklıma geldi tabi nasıl olur olurmu bilmiyorum sizlere soruyorum işte.

Geri