gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

benim bi önerim varrrrrrrrr

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

sevgili adminlerim ; ben naçizane bi önerim olacak. nasıl karşılanır ne denilir bilemiyorum bunu sizlerin değerli görüşlerine bırakıorum.

görüldüğü gibi buraya herkes giriyor ve buna erkeklerde dahil oluyor ve hatta öle bir girişleri oluyorki herkes şaşırıp kalıyor. bunlara anında müdahale ediliyor teşekkür ederim ama bazı erkekleri seçmek zor oluyor yada erkek die bayanları banlatabiliyorus çünkü emin olamıyorus.

benim önerim daha önce bu şekilde bi düşünce oldumu bilmiyorum ama ben yinede önerimi sizlere sunmak istiyorum.
    bu siteye girmek isteyen TC kimlik numarası ile girse yani kayıt esnasında kayıt bilgilerine TC kimliğinide yazsa bu TC kimliklerde siz adminlerimiz tarafında denetlense ve bölelikle aramıza girmek isteyen bazı şahıslar engellense giremese daha güzel olmazmı acaba bu mümkün olurmu değerli görüşlerinize bırakıyorum.

saygı ve sevgilerimle :kiss:

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    TC yi yazsa bıle erkek kadın oldugunu nasıl bılceksın artık bırde e şifre var kımlık bılgılerıne asıl bakcaksın bu sankı özeline gırmeolur bana göre..

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    asimelek önerin gerçekten ilginçmş ama pek işe yaramaz erkekler bazen sorun oluyor ama T.C kimlik numarası bence gereksiz

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yaa ne bilimmm çok sinir oldum bu günki bazı olaylara o yüzden böle bi şey geldi aklıma abimin üye olduğu bi sitede böle bir uygulama vardı oradan aklıma geldi tabi nasıl olur olurmu bilmiyorum sizlere soruyorum işte.

benim bi önerim varrrrrrrrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bi soruda benden

bi soruda benden

arabistanda çalışmakda olan bir türk arabasıyla yolda giderken kırmızı ışıkda duruyor,bir müddet sonra arkadan bir araba geliyor ve buna çarpıyor.kaza sonrasında ise %60 oranında kırmızı ışıkda bekleyen suçlu bulunuyor neden?
  2. melekler; cildimde sorun var bi öneri lütfen...

melekler; cildimde sorun var bi öneri lütfen...

ben çok açık tenliyim ve cildim de sivilce oluşumuna biraz müsait ama tatile çıkana kadar cildimde hergangi bi sorun yoktu tatilde sıcak güneş ve nemin etkisyle yüzümde sivilceler oluşmaya başladı ve hala şuanda da sorun mevcut cilt temizliği için rosensenin temizleme köpüğünü tonik olarak saf gül suyu ve nemlendirici olarak da günde bi kere tamamen doğal olan bi nemlendirici kullanıyorum...

Sayfayı Paylaş