gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

benim bidenee tatlı cadım kücük kelebegim monera mı yıkamak yaglamak vb setmek istiym

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

tatlı cadım monera doğum günün kutlu olsun
    seni cok sevdigimi biliyomusun sen benim tatlı cadım,minik kelebeiim,beyaz papatyamsın..kalbinin güzelligi yüzüne yansımıs minigim benim iyi kii tanıdım senii bıcırık:)son zamanlarda pek gelemiyosun sınavlarından dolayı iyide yapıyosun biz hep burdayız tatil olunca gelirsin bol bol:D sekerin senii tanıdıgı icin cok mutlu:)))) :ang: bak smileyni bile unutmadım:D:D

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: benim bidenee tatlı cadım kücük kelebegim monera mı yıkamak yaglamak vb setmek
    Aslı aslı aslı
    Sensiz günler yaslı
    Bugün çok güzelsin
    Belliki sende mevsim yazlı
    Keremi yandıran aslı
    Klipshopun sultanı aslı
    Aslıya Yakın olanlar şanslı
    Sen bir tiryakiliksin aslı
    Dağların kızı aslı
    Göklerin yıldızı aslı
    Dünyamızın güzel kızı aslı [​IMG]beyaz papatyam

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: benim bidenee tatlı cadım kücük kelebegim monera mı yıkamak yaglamak vb setmek

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

wooouuuwwww aynen devam
    canim monum angim kuzum seni cok cok seviyoruz, iyiki tanidik seni bu aralar pek ortada görnmüyosun özledik seni bebek :D
    mucu mucu hayatim :D

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    angım benim moneram sulugözüm grev arkadaşım benim :ang: seni çok seviyoruz canımm bu ara pek görüşemeyip grev yapamasakta hep aklımızdasın :D:D
    :kiss: :kiss:bebek

6. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

annnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnng seni sefiossssssssssssss bacıııııııııııııııııııım bidenem ballı kaymağımmmm çikolatalı karamelammmmmmm fındıklı kurabiyemmmmmmmm yeşil eriğimmmmmm :D anam bu niyeyyese :D:D

aşkitom iyiki varsın iyiki arkadaşımızsın seni sefiossss

Son düzenleme: 2 Nisan 2009
  7. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canın erik cekse gerek özdom:Dondandır:D:D

8. Monera

Monera Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ayyy aşkoom,şekerim,meleim,tekdanem .. :mery: bnde seni çok ama ço..ok seviorummm .. ballı turtam beniiiiimm :e112:

Deep not: konu için teşekkürler :) yani bni unutmadıın için :D + bende unutmadım :seker:

şekerim açıklamış durumu .. eet sınavlar var pek giremiorum siside çok özledimm :şey: anginizda sizi seviooo .. yupismcx :)

saol pasiiim bende sizi :D:asskim:

valla benden olsa olsa kara erik olur ama neyse :D saol canımmmm :kiss:

:dilektut:

Son düzenleme: 3 Nisan 2009
  9. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

mınık bocuğum..hayatımın basıma dusen tek yağmur damlası...yiiirriimmmm sssiinni yaaaaa...bak ben de işten gucten...erıdım..acımmm.....senı yıııcceemmmm bööüüccüüğüümmmm......tatlı böcüğüm..telli kadayıfım...höşemerim.......bülbül yuvam....vezir parnnnnaaaaaaağğıımmm:Dyyaa sen nasii bıseysın..hayatımdakı cıkolata kadar önemlısın..yerın baska.......

10. Monera

Monera Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gözümün Nur*u :D bayağı acıkmışın herhal :laugh::laugh: saol canım .. arım,balım,peteğim ... şekerparem,çikolatalı top kurabiyem,vişneli irmik tatlım :D bende seni dondurmadan çok seviommm :kiss:
    bideneeemmmmm :mery:

.
    .
    .

konuyu açan arkadaş :D sen varya bu mekanın enn tatlı,en dost meleğisin :) biliyosun bnim üzgün olduumu ondan yaptın uyus şeker :angel:neyse .. çok seviorum senii (sizii) ...tekrardan mcx :asskim:

11. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

sen benim kücük kelebeimmmmmmmmmmmmmmmm tatlı cadımmm kıyamam sana ben hic üzgün oldugun icin deil sürekli aklımdasın zaten papatyam :kiss::kiss: iyiki varsın canım benimmmm:dilektut:

benim bidenee tatlı cadım kücük kelebegim monera mı yıkamak yaglamak vb setmek istiym konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tatlı mı tatlı gifler

tatlı mı tatlı gifler

gifler tatlı gifler tatli en tatlı çok
  2. Kadınlar''cadı''mıdır?

Kadınlar''cadı''mıdır?

Yapılan bir savaşta ünlü kral Arthur maalesef esir düşer. Karşı tarafın kralı bu büyük şahsı affedebileceğini ancak bir şartı olduğunu söyler. Kendisine bir soru soracaktır. Eğer Arthur soruya doğru cevap verebilirse hayatı kurtulacak aksi takdirde ölecektir. Soruya cevap verebilmesi için 1 sene süresi vardır. Soru aynen söyledir: Kadınlar ne isterler? Bu soru tabi ki dünyanın en zor sorusu....
  3. Tatlı mı Tatlı Yenidoğan Bebek Fotoğrafları Buyrun

Tatlı mı Tatlı Yenidoğan Bebek Fotoğrafları Buyrun

Yeni Doğan Bebek Resimleri Yeni Doğan Bebek Fotoları Artın yepyeni bir sektör haline gelen doğum fotoğrafçılığa ilerisi için son derece büyük bir hatıra olma niteliği taşıyor melekler :) Biz de bu sayfamızda usta ya da amatör fotoğrafçıların ellerinden çıkmış, şirin mi şirin Yeni Doğan Bebek Fotoları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz...

Sayfayı Paylaş