benim bidenee tatlı cadım kücük kelebegim monera mı yıkamak yaglamak vb setmek istiym

RoCCo

Yeni Üye
Üye
benim bidenee tatlı cadım kücük kelebegim monera mı yıkamak yaglamak vb setmek istiym
tatlı cadım monera doğum günün kutlu olsun
seni cok sevdigimi biliyomusun sen benim tatlı cadım,minik kelebeiim,beyaz papatyamsın..kalbinin güzelligi yüzüne yansımıs minigim benim iyi kii tanıdım senii bıcırık:)son zamanlarda pek gelemiyosun sınavlarından dolayı iyide yapıyosun biz hep burdayız tatil olunca gelirsin bol bol:D sekerin senii tanıdıgı icin cok mutlu:)))) :ang: bak smileyni bile unutmadım:D:D

Cevap: benim bidenee tatlı cadım kücük kelebegim monera mı yıkamak yaglamak vb setmek

Aslı aslı aslı
Sensiz günler yaslı
Bugün çok güzelsin
Belliki sende mevsim yazlı
Keremi yandıran aslı
Klipshopun sultanı aslı
Aslıya Yakın olanlar şanslı
Sen bir tiryakiliksin aslı
Dağların kızı aslı
Göklerin yıldızı aslı
Dünyamızın güzel kızı aslı
daisybyalisondakotavd0.jpg
beyaz papatyam

Cevap: benim bidenee tatlı cadım kücük kelebegim monera mı yıkamak yaglamak vb setmek

dostluk.jpg

wooouuuwwww aynen devam
canim monum angim kuzum seni cok cok seviyoruz, iyiki tanidik seni bu aralar pek ortada görnmüyosun özledik seni bebek :D
mucu mucu hayatim :D

angım benim moneram sulugözüm grev arkadaşım benim :ang: seni çok seviyoruz canımm bu ara pek görüşemeyip grev yapamasakta hep aklımızdasın :D:D
:kiss: :kiss:bebek

annnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnng seni sefiossssssssssssss bacıııııııııııııııııııım bidenem ballı kaymağımmmm çikolatalı karamelammmmmmm fındıklı kurabiyemmmmmmmm yeşil eriğimmmmmm :D anam bu niyeyyese :D:D

aşkitom iyiki varsın iyiki arkadaşımızsın seni sefiossss

Son düzenleme:

annnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnng seni sefiossssssssssssss bacıııııııııııııııııııım bidenem ballı kaymağımmmm çikolatalı karamelammmmmmm fındıklı kurabiyemmmmmmmm yeşil eriğimmmmmm :D anam bu niyeyyese :D:D

aşkitom iyiki varsın iyiki arkadaşımızsın seni sefiossss
canın erik cekse gerek özdom:Dondandır:D:D

seni cok sevdigimi biliyomusun sen benim tatlı cadım,minik kelebeiim,beyaz papatyamsın..kalbinin güzelligi yüzüne yansımıs minigim benim iyi kii tanıdım senii bıcırık:)son zamanlarda pek gelemiyosun sınavlarından dolayı iyide yapıyosun biz hep burdayız tatil olunca gelirsin bol bol:D sekerin senii tanıdıgı icin cok mutlu:)))) :ang: bak smileyni bile unutmadım:D:D

ayyy aşkoom,şekerim,meleim,tekdanem .. :mery: bnde seni çok ama ço..ok seviorummm .. ballı turtam beniiiiimm :e112:

Deep not: konu için teşekkürler :) yani bni unutmadıın için :D + bende unutmadım :seker:

canim monum angim kuzum seni cok cok seviyoruz, iyiki tanidik seni bu aralar pek ortada görnmüyosun özledik seni bebek :D

mucu mucu hayatim :D

şekerim açıklamış durumu .. eet sınavlar var pek giremiorum siside çok özledimm :şey: anginizda sizi seviooo .. yupismcx :)

angım benim moneram sulugözüm grev arkadaşım benim :ang: seni çok seviyoruz canımm bu ara pek görüşemeyip grev yapamasakta hep aklımızdasın :D:D :kiss: :kiss:bebek

saol pasiiim bende sizi :D:asskim:

annnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnng seni sefiossssssssssssss bacıııııııııııııııııııım bidenem ballı kaymağımmmm çikolatalı karamelammmmmmm fındıklı kurabiyemmmmmmmm yeşil eriğimmmmmm :D anam bu niyeyyese :D:Daşkitom iyiki varsın iyiki arkadaşımızsın seni sefiossss

valla benden olsa olsa kara erik olur ama neyse :D saol canımmmm :kiss:

:dilektut:

Son düzenleme:

mınık bocuğum..hayatımın basıma dusen tek yağmur damlası...yiiirriimmmm sssiinni yaaaaa...bak ben de işten gucten...erıdım..acımmm.....senı yıııcceemmmm bööüüccüüğüümmmm......tatlı böcüğüm..telli kadayıfım...höşemerim.......bülbül yuvam....vezir parnnnnaaaaaaağğıımmm:Dyyaa sen nasii bıseysın..hayatımdakı cıkolata kadar önemlısın..yerın baska.......

mınık bocuğum..hayatımın basıma dusen tek yağmur damlası...yiiirriimmmm sssiinni yaaaaa...bak ben de işten gucten...erıdım..acımmm.....senı yıııcceemmmm bööüüccüüğüümmmm......tatlı böcüğüm..telli kadayıfım...höşemerim.......bülbül yuvam....vezir parnnnnaaaaaaağğıımmm:Dyyaa sen nasii bıseysın..hayatımdakı cıkolata kadar önemlısın..yerın baska.......
gözümün Nur*u :D bayağı acıkmışın herhal :laugh::laugh: saol canım .. arım,balım,peteğim ... şekerparem,çikolatalı top kurabiyem,vişneli irmik tatlım :D bende seni dondurmadan çok seviommm :kiss:
bideneeemmmmm :mery:

.
.
.

konuyu açan arkadaş :D sen varya bu mekanın enn tatlı,en dost meleğisin :) biliyosun bnim üzgün olduumu ondan yaptın uyus şeker :angel:neyse .. çok seviorum senii (sizii) ...tekrardan mcx :asskim:

Geri