gebe
  1. neslihannn

neslihannn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim canım kardesim

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında neslihannn tarafından paylaşıldı.

yaklasık 6 aydır kardesim cok hasta hastalıgı rabdomyo sarkum die bilinen kas kanseri biz 3 kardesiz ortanca olandada aynı hastalık wardı we bu hastalıgı yendi simdi 15 yasında we sürekli kontrol altında kücük kardesim ise daha 8 yasında bu hastalık beyninde ortaya cıktı we sürekli kendini yeniliyo 3 gündür yogun bakımda we durumu cok kritik artık yürümez konusmaz hale gelmisti zaten hastalık sag gözünü sardı we sag gözüde artk grmüyo derdimi herkezle kolay kolay paylasamam burda derdini paylasan arkadasların dertlerinede bi göz attım we bende icimi dökmek istedim ailemin yanında güclü görünmeye calısıyorum ama artık cok zorlanıyorum sunu ögrendim ki güclü olmak ailenide güclü duruma getiriyo bu tür durumlarda gercekten güclü olmak gerekiyo foruma yeni katıldım we gercekten cok begendim güzel bi mekan hepinize tesekkürler...

benim canım kardesim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Canım Benim

Sibel Can - Canım Benim

Hani gözün benden başkasını görmezdi Hani benden başkasını sevemezdi Hani dünya bensiz bir an bile çekilmezdi Şimdi ne oldu ki söyleyen gitti Sözlerin bir anlık öfkeyse anlarım Aşkta gurur olmaz söylemedin sayarım Niyetin sabrımı denemekse anlarım Beni terk edip gitmekse yanarım Canım benim canım benim Cananım İlk (tek) aşkımsın sana hayranım Canım benim canım benim Cananım Bir değil bin...
  2. canım kızım benim iyki doğdunn

canım kızım benim iyki doğdunn

canım kızım iyki doğdunn elifim bitanem seni çok çok seviyorum iyki doğdun iyki varsın dünyalar tatlısı bebegim nice mutlu yıllara
  3. Öğretmenim canım benim

Öğretmenim canım benim

Öğretmenler günü.Meleklerim Öğretmen olmak emek ister...En önemlisi cahilliği yenip zafere ulaşmayı ister....Ona sevgi verip geri ödemeyi ister!! dünyanın her yanında öğretmenler,insan topluluğunun en fedakar ve en değerli varlığıdır tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun Eskiden öğretmene "Muallim", öğretmen yetiştiren okula da "Muallim Mektebi" denirdi...

Sayfayı Paylaş