gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benim Çocuğum çok yalan söylüyor ne yapmalıyım ? Yardım edin bana lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar benim çocuğumda bir sorun var şöyle ki; çok yalan söylüyor nasıl bir alışkanlıkdır bu anlamış değilim. Kendime çok çok souyorum neden diye yalanın kötü olduğunu anlatıyorum her şeyi yapıyorum ama yinede yalan söylemekten vaz geçmiyor. Oyun oynuyor pc de biliyorum napıyorsun diyorum facedeyim anne diyor bakıyorum oyun oynuyor yahu buna benzer çok yalanı var yardımcı olur musunuz ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Çocuklarda görülen sorunların başında gelir yalan söyleme alışkanlıkları. Çocuğunuzun yalan söylemesine engel olmak için, çocuklarda yalan söyleme alışkanlıkları ve yapılması gerekenler hakkında bilgilere BURAYA TIKLADIĞINIZDA ulaşabilirsiniz arkadaşım.

Benim Çocuğum çok yalan söylüyor ne yapmalıyım ? Yardım edin bana lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen bana yardım edin :(

Lütfen bana yardım edin :(

Selam güzel melekler benim biraz uzun bi hikayem var sıkılmayıp okur ve bana bi tavsiye verirseniz beni çok mutlu edersiniz başlıyoruz Ben çiçeği burnunda 3 aylık evli bi bayanım.Eşimle herşey çok güzel başladı.İkimiz de birbirimizi deliler gibi seviyorduk(ben hala da seviyorum).Ama ne olduysa eşim bana bir anda olur olmadık bi sürü yalanlar söylemeye başladı.Kredi kartım ondaydı kullandı ben...
  2. sevgilimi çok sıkıyorum çok bunaltıyorum ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin ?

sevgilimi çok sıkıyorum çok bunaltıyorum ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin ?

Öncelikle merhaba arkadaşlar.. Benim adım dilek 19 yaşındayım erkek arkadaşım 25 yaşında 2buçuk 3 senelik ciddi bi ilişkimiz var bu sene veya seneye evlenmeyi düşünüyoruz.. Sorunuma gelince sevgilim bana bunu söylemesede ben onu çok sıktığımın farkındayım arıyorum msj atıyorum sürekli nerdesn nabıosun diye msjlar atıyorum tek taraflı bi sıkma değil ama bu, onunda bana karşı izinsiz dışarı...
  3. ne yapmalıyım? bana bi yardım lütfen

ne yapmalıyım? bana bi yardım lütfen

öncelikle herkese merhaba ben bu güzel sitenin yeni üyesiyim..:) sizden fikir almak istedim.üniversite öğrencisiyim ben ve bu dönem bir çok dersimizin ortak olduğu bir çocukla tanıştım çocuk bana o kadar yakın davranıyoki anlatamam sanki her ortamda benimle flört eder gibi,face de falanda baya konuşmuşluğumuz var ve ben bu çocuktan gerçekten çok hoşlanıyorum.ama şimdi bu çocuğun çıktığı bir...
  4. ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

Ben 17 yaşındayım. yaz tatillerimiz annanemlerde yani Sakarya'da geçiyor. annemin yaklaşık 25 yaşındaki kuzeni beni sevdiğini söyledi ve niyeti hiç iyi değil. geçen yazım ondan kaçmakla geçti malesef. çok fazla rahatsız ediyor. numarasını engelledim. başka telefonlardan arıyor. annemlerle pek samimi değiliz her şeyi anlatamıyorum. tatile gitmesem burda bazı sebeplerden dolayı ( hiç...
  5. bebeğim çok gazlı ne yapmalıyım yardım edin :((

bebeğim çok gazlı ne yapmalıyım yardım edin :((

2 aylık bebeğim var şu anda uyuyor ve size sormak istiyorum , özellikle artan gaz sancıları yüzünden bebeğim ne uyuyor ne uyutuyor, sizler bana ne tavsiye edersiniz? Ne yapabilirim ? :(

Sayfayı Paylaş