gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benim Çocuğum tuvaletini hiç söylemiyor tavsiyesi olan

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 4 yaşındaki kızım bir türlü tuvaletini söylemiyor, anlatıyorum anlatıyorum tamam diyor sonra gidiyor bir köşede işini yapıyor bakıyorum kokuyor ve müdahele ediyorum. Ya kızıyorum olmuyor konuşuyorum olmuyor sizdeki durum nedir bu yaştaki bir çocuğun tuvaletini söylememesi normal mı =

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çocuğunuzun tuvalat ihtiyacını dile getirmesi için, size portal sayfamızda Çocuklarda Tuvalet Eğitimi konumuzu okumanızı tavsiye ediyoruz.

Benim Çocuğum tuvaletini hiç söylemiyor tavsiyesi olan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otizmi Olan çocuklar Için Tuvalet Eğitimi

Otizmi Olan çocuklar Için Tuvalet Eğitimi

OTİZMİ OLAN ÇOCUKLAR İÇİN TUVALET EĞİTİMİ Genel Yöntemler: Tuvalet eğitiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta olumlu bir tutum izlenmesidir. Gösterilen en ufak bir memnuniyetsizlik, olumsuz bir bakış bile çocuk tarafından hissedilir ve bu onu olumsuz etkiler. Çocuğunuza tuvaleti kullanma becerisini de diğer bir beceriyi öğretiyormuş gibi öğretin. Öncelikle ne kadar sıklıkta tuvalet...
  2. çocuklarımıza Tuvalet wc eğitimi

çocuklarımıza Tuvalet wc eğitimi

okul öncesinde tuvalet eğitimi wc eğitimi okulda tuvalet Tuvalet eğitimi genelde çocuklar için 1,5 - 2,5 yaş arasında olmalıdır. Bu süreden erken bir tuvalet eğitimi vermek veya geç kalmak çocuklarda genelde tuvalet alışkanlığı problemlerine yol açar . Bu döneme gelen çocuk genelde tuvalet eğitimine hazır olduğunun bazı işaretlerini verir. Bunlardan bazıları şu...
  3. çocuklarda tuvalet eğitimi

çocuklarda tuvalet eğitimi

tuvalet eğitimi tuvalet eğitimi çizelgesi egitimi egıtımı Sevgili meleklerim; çocuk eğitimi bir annenin en değer verdiği konudur.Zamanı geldiğinde çocuğunuza uygun bir şekilde tuvalet eğitimide vermeniz gerekmektedir.Bakalım bunu nasıl yaparız peki? ÇOCUKLARDA TUVALET EĞİTİMİ Çocuğunuz hiçbir hatırlatma yapılmadan kendiliğinden lazımlığa yöneliyor, soyunuyor, tuvaletini yapıyor ve...
  4. Otomobilimiz artık küçük geliyor araç tavsiyesi olan ?

Otomobilimiz artık küçük geliyor araç tavsiyesi olan ?

Merhaba.Biz çekirdek aileyiz, 3 kişiyiz ama artık aracımız küçük geliyor. Peugeot 307.Şöyle ödemesi kolay, kullanımı rahat fazla uçuk olmayacak bir otomobil tavsiyeniz varmı ?

Sayfayı Paylaş