gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Benim de artık bir bebeğim var

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Melekler mekanından bilenler bilir uzun zamandır bebek istiyordum fakat Allahım kısmet etmedi ve olmadı, son zamanlardaada biz istemiyoruz cunku eşim henüz askerliğini yapmadığından yakın br zamanda askere gidecek... Bizde eşim askerden dönene kadar bebek fikrine ara verdik... fakat aşkım hem askere gideceği için hemde özel bir günümüz oldugundan geçen pazar günü bana süpriz yaparaktan bir kuş almış..

Bir muhabbet kuşum var artık; adıda MAVİŞ.. Alllahım nazarlardan saklasın cok ama coook şekerrr... Bir dadlu bir dadlu.. Daha bebek aldığında eşim 45günlükmüş... 4gündür bizde olduguna göre şuan 49günlük... Ay bir hiperaktiff görmelisinizz.. Elimle besliyorum çoğu zamann... aman bir ısırıyor... kızamıyorum bile.. Şuan pc basındayım ve onunla ilgilenmediğim için bir çırpınıyorr bir çırpınıyor görmelisinizz... onunla ilgilendiiğim zamanlardada sakinleşiyorr...

Şunuda solemeden geçemiyeceğim yeni yeni kanat çırpıyorr... salıncağı var bir salıncağa çıkıyor bir iniyorr... ayy fırdelii bir kuş...

Mavişim evimize hoşgeldin seni çok seviyorum....

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Ayyy ne kadar güzel canım ya çok sevindim insanın birseylerle ilgilenmesi helede canlıysa çok moral verici birsey bende kendime su kaplumbagası alacagım :D mavişle mutluluklar :)

3. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkürler ablası...

İnşallah sukaplumbanı alıncasende bizimle sevicin pylaşırsın...

4. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    canım benim
    evet benimde bebeğim yok ve benimde bir kuşum var benimki 6 yaşında ama güzel bi duygu en azından evde nefes

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Güle Güle Kullan canim kusunu :D:D
    Eminim cok tatlidir, benimde vardi eskiden :)

6. hulya969

hulya969 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evde bir ses iştee :)))

7. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ayyy benimle aynı durumda olan bir melekle bu sevinci paylaşmak ayrı bir duygu.... Maşallah 6yaşında demek bakalım bzimki daha bebek.. Heran bişi olcakmışdiye korkuyorum.... Allahma emanet....

8. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ayyy hemde nasıl dadlu görmelisin cnm.. inşalah en kısa zamanda koyacağım resmini.... senin eskiden var dediğine gore şimdi nerde ??

9. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    ben de papağan istiyorum ama hepsi konuşmuyormuş.Uğraşmak lazım mış

10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    İşin garibi ne arkadaşlar biliyormusun bende acaip şekilde hayvan fobisi var.Bırakın normal bir kedi köpeği inanın bir kuştan bile tırsıyorum:D

Ama sevenler ve bakanlarada hayranlıkla bakıyorum oda ayrı bir konu :)

İnanın elimde olan birşey değil bu konuda senide tebrik ediyorum arkadaşım mawişinizle sizlere mutluluk dolu günler dilerim:) Gerçekten konuşmayı öğrendiklerinde çok şeker oluyorlar ama ben yinede uzaktan seveyim ve bakayım:D

11. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel yaaa keşke annem banada izin verse

12. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah verir dadlum çok güzel bir şey... EVde başka bir soluk bir heycan.. şuan yanımda benim le oyna diyee kefesin içinde bir o yana bir bu yana dolanıyor... Allahım cok sviyorum kusumu .. evde olmadıgım zamanları çok ozluyorm...

13. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Canım hayırlı olsun mavişin..Çok tatlı oluyorlar...Bende bakmıştım bir zamanlar..Şimdi iki kedim iki köpeğim var .Tabiki kapıda bakıyorum..Ah izin çıksada eve alabilsem hepsini.. Onlarsız bir hayat düşünemiyorum.. Hele de köpeğim lucy tam bir stres uzmanı..Tüylerine elimi sürdüğüm an herşey bitiyor,stres sıkıntı yok oluyor ..
    Adeta psikoloğum oldu tatlı kızım..Çok seviyorum çokkkkk..

Sanada mavişinle mutlu günler dilerim meleğim..

14. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım çoook güzel yaa..güle güle büyüt mavişini..rabbim inş doğru zamanda da bebiş nasip eder..bizim de kuşumuz vardı ama öldü:(ben ok ama çok üzülmüştüm.yerine bakıp bakıp ağlamıştım.ondan sonra artık aldırmadım...

15. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım senin adına çok sevindim kuşları bende çok severim.allah eşinide biran önce hayırlısıyla götürüp getirmeyi nasip eder inşallah...tüm askerlerimizede

Benim de artık bir bebeğim var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir hayat vardır artık...........

bir hayat vardır artık...........

DÜNYA DENİLEN SÜRGÜNDE AÇARSIN GÖZLERİNİ.. İSTESEN DE ,İSTEMESENDE SANA VERİLEN BİR HAYAT VARDIR ARTIK.. HAYAT ÇOCUKLUĞUNUN YANSIMASIDIR... UNUTAMADIĞIN O GÜZEL GÜNLERİN, ÇOCUKÇA MUTLULUKLARIN YANSIMASIDIR... SEVİNÇLERİN,DOSTLUKLARIN, YAŞADIĞIN HEYECANLARIN YANSIMASIDIR HAYAT...
  2. benim de bir hayalim var

benim de bir hayalim var

çocukların hiç aç kamadığı bir dünya hayal ediyorum şiddet görmedikleri taciz edilmedikleri sonra büyüklerin emeklerinin karşılığını aldığı kimsenin dini dili ırkı düşüncesi yüzünden kınanmadığı tüm meleklerin :hippie: mutlu olduğu bir dünya
  3. => Beni Seven Bir Kadın Var Deme Artık <= eLveda !!!

=> Beni Seven Bir Kadın Var Deme Artık <= eLveda !!!

Artık bir seLam verişin dünyaLar değiL benim için...iNaN...Hep bir fırtınaLar kopardı yüreğimde...Sen yok ettin onları bir kaç günde... BeLki seninLe hiç bir araya geLmedik ama ben geLdik sayıyoruM...Sen ve ben ''biz'' oldu sayıyoruM...Sonra bir anda yok oLdu...Bitti... NedensiZ !! SebepsiZ !! HabersiZ !! Bitti . . . Sen BiLe FarketmediN !!!!! Hani bir şeyLer isterdim ya...
  4. Artık bende bir Meleğimm :))))

Artık bende bir Meleğimm :))))

slm arkadaşlar ben Denizliden Zeynep umarım sizlerle iiyi vakit gecireceğiz.yupis Çok güzel bi site :angel::hula:

Sayfayı Paylaş