gebe
  1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

Benim de bir itirafim olsun.

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında seerose tarafından paylaşıldı.

Universitede korudorlarda sigara icmek yasaktir yazan tabelalarin yanindan gecerken sigarami yakiyordum,basimi kaldirmamla bolumden iki tane hocami gormem bir olmustu ve en sevdigim hocam " hep bizden ornek aliyorlar demisti"yanindaki bolum baskanina,o an resmen yerin dibine gecmistim.:hula:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha :)Biz bırak içeriyi bahçede zor içioz yaf :D

3. hayattt

hayattt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sigara içmek serbest olsa keşkee

Benim de bir itirafim olsun. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir de  Beni Düşün..

Bir de Beni Düşün..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. benim de bir hayalim var

benim de bir hayalim var

çocukların hiç aç kamadığı bir dünya hayal ediyorum şiddet görmedikleri taciz edilmedikleri sonra büyüklerin emeklerinin karşılığını aldığı kimsenin dini dili ırkı düşüncesi yüzünden kınanmadığı tüm meleklerin :hippie: mutlu olduğu bir dünya
  3. bir gün de olsa............

bir gün de olsa............

Sadece bir gün bile olsa kendiniz için yaşamaya ne dersiniz? Bir günlük de olsa sadece kendinizi düşünün ve sadece kendiniz için yaşayın!.. Bir günlük de olsa gülümseyin ve zihninizdeki bütün kötülükleri, kinleri, düşmanlıkları, fesatlıkları, kıskançlıkları bir kenara bırakın; Sadece sevgiyi, dostluğu, mutluluğun güzelliğini düşünün ve tutun içinizde.... Bir günlük de olsa unutun...
  4. Küçük bir itiraf da benden olsun...

Küçük bir itiraf da benden olsun...

üniversitedeyken sınıfımdan bir kişi benden hoşlandığını her hareketiyle belli ediyordu... öyle ki tüm sınıf bunun farkına varmıştı... ben de farkındaydım fakat bir türlü karşılık veremiyordum, artık utancımdan mıydı, neydi bilemiyorum... tüm sınıf bu çocuğun hareketlerinin farkına varınca bunun eski sevdiği (zamanında çıkma teklifi edip de red cevabı aldığı kız ki bu da benim yakın...
  5. benden de bir bilmece herkese....

benden de bir bilmece herkese....

yapan satar.alan kullanmaz.kullanan görmez nedir bu?

Sayfayı Paylaş