gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

benim Dili uzun Windowsum huhahahauhuhuh :)))

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: benim Dili uzun Windowsum huhahahauhuhuh :)))

bayaca uzunmuş hemde:dp47::dp47: ay bayıldım bunlara ya çok komikler çok güzel olmuş
    emeğine sağlık canım:):)

3. Monera

Monera Forum Okuru

hehe pek uzunmuş saol

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ayy böyle olsa gerçekten bigün sinirle çekemem uzun dilini diye patlatırdım heralde:hhh:

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ayyy ebn deli olurum ya.....ıyı kı böle degılmıs....bılgısayarlar..paylasım için saol...:D:D:D:D:D:D:D:D

benim Dili uzun Windowsum huhahahauhuhuh :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En uzun dil

En uzun dil

uzun diller en uzun diller dil en dil dünyanın büyük dili En uzun dil Uk' dan Stephen Taylor' ın dili mayıs 2002 de 9,4 cm olarak ölçülmüş. dilini burnuna deymeyi bırakın burun deliğine bile sokabiliyor.
  2. Kadın beden dili

Kadın beden dili

kadınların beden dili kadın beden dili saçla oynamak kadınların vücut kadının vücut Kadınlar da erkekler gibi saça dokunma, giysileri düzeltine, bir veya iki ellerini birden kalçalarına koyma, ayak ve vücudun erkeğe çevrilmesi daha uzun mahrem bakışlar ve artan göz teması gibi aynı temel hazırlık hareketlerini kullanırlar. Ayrıca erkek saldırganlık hareketi olmasına rağmen bir dişi inceliğiyle...
  3. Windows Dile Gelirse

Windows Dile Gelirse

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. çocuğunuzun beden dilini okuyun

çocuğunuzun beden dilini okuyun

Çocuklar beden dillerini çok güzel kullanırlar.Beden dili duyguların doğrudan ifadesidir.Çocuklarımız bedenleriyle ne demek isterler?:) Çocuklar gelişim sürecinde ilerledikleri için her yaş ve dönemde farklı beden dillerini kullanırlar. Beden dili duygularımızı doğrudan etkiler ve bunalra göre hareket ederiz. Tabiiki yetişkinlerde sözel ifade kuvvetli ve gelişmiş olması sorunlarının...
  5. Kadınların beden dili

Kadınların beden dili

kadınların beden dili dudak ısırmanın anlamı kadınların vücut dili anlamları beden dudak ısırmak dilinde ısırmak Nasıl ki, biz kadınlar, erkekler hakkında ki meraklarımızı onların beden dilini çözerek gidermek istiyorsak, erkeklerde biz kadınların beden dilini çözmek istiyor Melek'lerim. Bir kadın sitesi olarak, bizi ziyaret eden erkek okurlarımız için, bu yazımızda kadınların beden dili...

Sayfayı Paylaş